İkizler Memo - Can 9. bölüm fragmanı yayınlandı

İkizler Memo - Can 9. bölüm fragmanı yayınlandı

İkizler Memo - Can yeni bölüm fragmanı bu hafta sevilen dizide yaşanacakları gösterdi. Cumartesi günü ekranda olan son bölümüyle reytingde önemli başarılar elde eden İkizler Memo Can haftayı iyi bir sıralama ile kapatmıştı. Peki, İkizler Memo - Can 9. bölümde hangi olaylar yaşanacak ve gelişmeler diziyi nasıl etkileyecek?

İkizler Memo - Can yeni bölümde ortalık epeyce karışacak! Memo okullar arası bilgi yarışmasına seçilir. Ama yarışmaya kendisi katılmak yerine Can’ı göndermeyi düşünmektedir. İkili bu nedenle tekrar yer değiştirir. İkilinin bu şekilde sık sık yer değiştirmesi çevresindekilerin dikkatini çeker. Can’ın kendilerine yalan söylediğini düşünen Mümtaz ve Onur ise onu takip etmesi için peşine Altan’ı takar. Altan, Can'ı adım adım takip eder. Bunu fark eden Memo ve Can’ın ise Altan’a bazı sürprizleri olacaktır. Peki Altan, gerçekleri fark edebilecek mi?Öte yandan Memo, Mahmut ve Neriman’ın arasını düzeltmeye çalışırken olaylar tam tersi gelişir. Hayati, Yarenle nişan gününü tüm mahalleye anons eder. Bunu duyan Osman’ın dünya başına yıkılır. Osman artık Yaren'le olamayacağını anlar ve ona bir ayrılık mektubu yazar. Bu mektubu okuyan Yaren ise üzüntüden canına kıymaya kalkar. Peki, Osman onu kurtarabilecek mi?


İKİZLER MEMO - CAN 9. BÖLÜM FRAGMANIMelek ve Onur aşkı doludizgin ilerler. Ancak bazı gerçekler gün yüzüne çıkmaya başlayacaktır.


İkizler Memo- Can yeni bölümüyle Cumartesi 20.00'de Kanal D'de!


 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS