İstanbullu Gelin 40. bölüm fragmanı: Murat ve Bade'nin nikahı konağı karıştırıyor

İstanbullu Gelin 40. bölüm fragmanı: Murat ve Bade'nin nikahı konağı karıştırıyor

İstanbullu Gelin dizisinde sinirler geriliyor. Murat ve Bade'nin yıldırım nikahı konakta işleri karıştırıyor. Henüz Esma-Galip ilişkisini kabullenemeyen konak ahalisi bakalım Murat'a nasıl bir tepki gösterecek? Diğer yandan Begüm'ün hayatını kaybetmesinin acısıyla hırslanan Can, Faruk'u sıkıştırmaya çalışacak ve ikili arasında gerilim yeniden yükselecek. İşte İstanbullu Gelin 40. bölüm fragmanı ve yeni bölümden ipuçları...

Başrollerini Aslı Enver ve Özcan Deniz'in paylaştığı Star TV'nin sevilen dizisi İstanbullu Gelin yeni bölümünde takipçilerine yine sürprizlerle dolu bir bölüm sunacak. İstanbullu Gelin 40. bölüm fragmanı dizinin yeni bölümüne dair bir takım olayları ortaya koydu. Süreyya'nın hamile olması konakta heyecan ve sevinçle karşılanacak. Diğer yandan Begüm'ün kaybından sonra saldırganlaşan Can, Faruk ile yeniden karşı karşıya gelecek!

İstanbullu Gelin 40. bölümü ile bu akşam saat 20.00'de ekrana gelecek.

Yeni bölümde neler olacak?

Murat ve Bade’nin yıldırım nikahı konakta deprem yaratır. Esma ve Garip’in hala görüşüyor olması hem yeni evli çiftte hem diğerlerinde gerilime neden olur. Begüm’ün acısıyla daha da hırslanan Can, Faruk’un peşindedir. Adem ve Dilara’nın boşanma kararını dahi Faruk üzerinden yürütmektedir. Süreyya’nın hamile olduğunu öğrenen Emir, herkesi üzecek bir karar alır. Fikret’in mektupları bulması ise tüm dengeleri alt üst edecektir.

Son bölümde yaşananlar

Cuma günleri takipçilerinin karşısında olan sevilen dizide Süreyya’nın hamile olduğunu duyurması başta Faruk olmak üzere herkesi sevindirecek. Esma ise Süreyya ile aralarındaki buzları eritmek adına onunla bir konuşma gerçekleştirecek. Konağa gelmek üzere olan gelini istemediği açıkça belirten Esma, hizmetçi bir gelinle başa çıkamayacağını söyleyecek. Süreyya ile yaptığı görüşmedeyse kendisinin de artık anne olacağının altını çizen Esma, Süreyya’nın bu saatten sonra kendisini daha iyi anlayacağını ifade edecek. Bugüne kadar yaptıklarını çocuklarını korumak için yaptığı söyleyen Esma, Süreyya’ya tavsiyeler vermeyi de ihmal etmeyecek.

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS