Süreyya, İstanbullu Gelin sezon finalinde acilen doğuma alınacak!

Süreyya, İstanbullu Gelin sezon finalinde acilen doğuma alınacak!

İstanbullu Gelin yeni bölüm fragmanı konağın durumunu baştan aşağıya değiştirecek gelişmelerin yaşanacağını gösterdi. Faruk’un şirketinin borçları nedeniyle iflasın eşiğine gelmesi ailenin tüm mal varlığını satmasına neden olacak. Borçları nedeniyle zor günler geçiren Faruk’a Süreyya’dan da kötü haberin gelmesi İstanbullu Gelin dizisinin yeni bölümünde beklenmedik gelişmelerin yaşanmasına neden olacak.

İstanbullu Gelin fragman videosu Süreyya'nın yaşananlardan oldukça etkileneceğini gösterdi. Borçları yüzünden mal varlıklarını satacaklarını açıklayan Faruk ise bu açıklamasıyla Esma’yı gözyaşları içerisinde bırakacak. İşte İstanbullu Gelin sezon finali fragmanı ve 8 Haziran akşamı sevilen dizide yaşanacaklar…

İSTANBULLU GELİN FRAGMAN VİDEOSU

İSTANBULLU GELİN SEZON FİNALİ ÖZETİ

Fikret uçağın korgo bölümünde bulunan uyuşturucu nedeniyle tutuklanır. Bu durum Boran Şirketler grubunun hisse kaybetmesine sebep olmaktadır. Faruk detaylı bir araştırma ile komployu yapanı bulmaya çalışmaktadır. Adem ise Fikret’e karşı oynamaya devam etmektedir.

Süreyya’nın kanamasının olması ise Boranlar’a bir şok daha yaşatacaktır. Faruk, İpek’in desteği ile komployu yapanın Adem olduğunu öğrenir ve önemli bir karar vererek Adem’in karşısına bir seçimle çıkar.

İSTANBULLU GELİN SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Burcu’nun nikah masasındaki cevabı herkesi etkilerken Esma ve Garip’te büyük bir kırılmaya neden olur. Osman yaşadıklarından kendini suçlamaktadır fakat Faruk durumu kendi özelinde değerlendirince Süreyya ile çatışmaya girer. Faruk ve Süreyya’yı bir araya getirme kararı alan Senem ve Akif’i günün sonunda büyük bir sürpriz beklemektedir. Tüm bu kaostan yararlanmak için adımlarını atan Adem en beklemediği yerden derin bir yara alır. Boranlar için ise artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.

 

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS