İzleyici ile buluştu! Söz dizisi 34. yeni bölüm fragmanı: Tim şehit veriyor!

İzleyici ile buluştu! Söz dizisi 34. yeni bölüm fragmanı: Tim şehit veriyor!

Söz dizisi yeni bölüm fragmanı eve gelen komutan ve sağlık görevlilerinin timdeki askerin ailesine acı haberi vereceğini gösterdi. Keşanlı ile birlikte aynı yerde kalan asker yaralanmasının ardından Keşanlı'ya son sözlerini söyleyecek. Peki, Söz 34. bölümde şehit olan asker kim olacak?

Söz dizisi son bölümde Karabatak'ın yaralanmasının etkileri devam ederken Yarbay Erdem bir kez daha timin başında operasyona çıkacak. İkilinin sürekli karşı karşıya geldiği dizide Agah’ın sırrının ortaya çıkmaması için büyük bir fedakarlık yapan Yavuz ise babasının eline rehin düşmüş gibi numara yapmıştı. İşte Söz dizisinin 12 Şubat günü ekrana olacak bölümünde yaşanan gelişmelerin tamamı…

SÖZ FRAGMAN VİDEOSU VE 33. BÖLÜM ÖZETİ

Yavuz’un timiyle birlikte gittiği bölgeyi ele geçirmeye çalışması bu hafta diziye damga vuracak. Timi için kendi canını ortaya koyan Karabatak, tüm tehlikesine rağmen yanan çakmağı bölgeden uzaklaştırmaya çalışacak. Öte yandan çatışmanın başlamasının hemen ardındansa Karabatak’ın vurulması timi tedirgin edecek. Yavuz ve diğerleri Karabatık’ın yardımına koşarken genç askerin hayatını kaybedip kaybetmeyeceği gelecek bölümde ortaya çıkacak.

SÖZ 33. BÖLÜM İZLE

SÖZ DİZİSİ 12 ŞUBAT ÖZETİ

Yayıncı kuruluşun bu hafta takipçilerinin karşısına çıkaracağı bölümle ilgili yaptığı özet açıklama ise şu şekilde; Uyuşturucu operasyonunda büyük bir tehlikeyle karşı karşıya olan timi operasyon sonunda kritik bir görev beklemektedir.

Derman’ın planı sonucunda araçlarında bir bombayla kalan Kenan Müdür ve Erdem Yarbay bu kıskaçtan kurtulmak için riskli bir plan yapar. Bu planda timin de kritik bir görevi vardır. İkiye ayrılan tim, bir yandan uyuşturucu dolu kamyonu sağ salim emniyet güçlerine teslim etmek için uğraşırken, diğer yandan Kenan Müdür’ün arabasına koyulan bombayı imha etmek için mücadele eder. Hastanede ölümle pençeleşen Safiye için artık Bahar’ın yapacağı bir şey yoktur. Üstelik Safiye’nin hayatına mal olan tehlike artık çok daha yakınlarındadır. Harekatın başka bir safhaya geçmesiyle yeni bir kara birliği sınır dışına sevk edilir. Tim bu sevk sırasında önemli bir görev alır. Çolak’ın time karşı kurduğu tuzağı bertaraf etmek çok kolay olmayacaktır.

 

 

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS