5. bölüm fragmanı Kadın dizisi 4. bölümün ardından ekranlara geldi

  1. Ajanda
5. bölüm fragmanı Kadın dizisi 4. bölümün ardından ekranlara geldi
5. bölüm fragmanı Kadın dizisi 4. bölümün ardından ekranlara geldi

Kadın dizisi yeni bölüm fragmanı Şirin'in intihar edeceğini gösterdi. Hatice'nin Nisan ve Doruk'a bakmak için eve gittiği esnada telefonunu Nisan'ın açması Şirin'i oldukça öfkelendirecek. Torunlarına telefonlarını açtığı için sinirlenen Hatice ise eve gittiğinde gördüğü manzara karşısında büyük şaşkınlık yaşayacak.

Kadın son bölümde Sarp'ın kendisine yaptığı evlilik teklifi karşısında duygusal anlar yaşayan Bahar, büyük bir devinçle gelen teklifi kabul etmişti. Gelecek bölümün tanıtım videosunun yayınlanmasının ardından bu kez Şirin cephesinde önemli gelişmelerin yaşanacağı ortaya çıktı. Peki, Kadın’da 21 Kasım Salı günü yayınlanacak olan bölümde Bahar, kardeşinin intiharına nasıl bir tepki verecek?

KADIN DİZİSİ 4. BÖLÜM ÖZETİ

Uzun zamandır Sarp’ı sevmesine rağmen hislerini gizleyen Şirin bu kez önemli bir itirafta bulunacak. Sarp ile ilgili duygularını açıklamasının ardından beklemediği bir tepki görecek olan Şirin “Ben senin ablanın kocasıyım” yanıtını duyacak. Sarp’ın tepkisi karşısında oldukça panikleyen Şirin bu kez “İmdat” diye bağırmaya başlayarak Sarp’ı zor durumda bırakmaya çalışacak. Öte yandan Bahar’la ilgili annesini dolduruşa getiren Şirin ikilinin arasının açılmasına neden olacak. Hatice’nin Bahar’la ilgili düşünceleri Şirin’in anlattıklarının ardından tamamen değişirken eşine kızan Hatice bundan sonra sadece 3 kişi olduklarını ifade edecek. Öte yandan evlerine aldığı termosifon için teşekküre gelen torununu da görmezden gelen Hatice, Bahar’a olan kızgınlığını torunlarına da yansıtacak.

Yayıncı kuruluştan gelecek bölümle ilgili yapılan açıklama ise şöyle; Şirin’in söylediklerinden sonra Bahar bir daha annesinin evine gitmeyi düşünmemektedir. Sarp’ın kötü bir insan ve bir tacizci olduğuna asla inanmak istemez. Şirin’in Hatice’ye itiraflarından sonra ise Hatice de bir daha Bahar’ı görmek istemediğine karar verir. Çünkü Bahar’ı görmenin Şirin’e kötü geldiğini düşünür ve Bahar gibi onu da kaybetmek istemez. Ama Şirin’in hala annesine tam olarak anlatmadığı, Sarp’la ilgili büyük bir sırrı vardır. Musa’ya boşanmak istediğini söyleyen Jale ise hastanede çok büyük bir sürprizle karşılaşacaktır.

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS