Kadın dizisi 26. yeni bölüm fragmanı: Bahar ilik müjdesini alıyor!

  1. Ajanda
Kadın dizisi 26. yeni bölüm fragmanı: Bahar ilik müjdesini alıyor!
Kadın dizisi 26. yeni bölüm fragmanı: Bahar ilik müjdesini alıyor!

Kadın yeni bölüm fragmanı Enver ve Hatice'nin Bahar'ı yanına çağırarak kendisine uygun iliğin bulunduğu müjdesini vereceklerini gösterdi. Kayınpederinin ve eşinin kendisinden habersiz işler karıştırdığını öğrenen Sarp ise bu kez onların kendisine engel olmaması için elinden geleni yapacak. İşte 17 Nisan akşamı takipçilerinin karşısında olan Kadın dizisinin 25. bölümünün 2. fragmanı…

Kadın fragman videosu Sarp'a ulaşma isteğini yineleyen Şirin'in arkadaşı aracılığıyla ona mesaj göndereceğini gösterdi. Şirin’in iliği vermek istememesi ihtimalini düşünmek istemeyen Enver ise oldukça öfkelenecek. Hatice ise asıl sorunun Şirin değil Bahar olduğunu belirterek Kadın 25. bölümde Bahar’ın yardım teklifini kabul etmeyeceğini ifade etti.

KADIN FRAGMAN VİDEOSU

Sarp’ın Bahar’a ulaşma isteği bu hafta da beklenmedik sonuçlar doğuracak. Geçtiğimiz hafta Şirin’i karşısında gören Sarp bu kez Bahar’ı bulmak için harekete geçecek. Kimsenin kendisine engel olmaması için kayınpederinin de kendisiyle beraber gelmesini isteyecek. Bahar ise yeni bölümde çalan kapıyı açtığında kendisini şoka uğratan bir manzara ile karşılaşacak. Peki, Kadın’ın bu haftaki bölümünde Sarp ve Bahar buluşması gerçekleşecek mi?

KADIN DİZİSİ 25. BÖLÜM ÖZETİ

17 Nisan 2018 tarihli 25. bölümle ilgili yapılan özet açıklama şöyle; Pırıl ve Suat’ın gizli gizli konuştuğunu duyan Alp’in duydukları hiç hoşuna gitmeyecektir. Artık yönlendirilmekten ve hayatına karışılmasından sıkılan Alp’in Suat ve Pırıl’a karşı bir planı vardır. Şirin ise Alp ile karşılaştıktan sonra aldığı tehditlere rağmen bu işin peşini kolay kolay bırakmayacaktır. Şirin’in iliğinin Bahar’a uyduğunu öğrenen Hatice ve Enver buna hem çok sevinir, hem de bir yandan düşüncelidir. Çünkü hem Şirin’i hem de Bahar’ı ilik nakli için ikna etmek hiç kolay olmayacaktır...

KADIN SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Alp’i gören Şirin büyük bir şok içindedir ve ne yapacağını bilemez. Bahar ise tüm olanlardan habersiz kendine yeni bir sayfa açmıştır. Arif’in moralinin bozuk olduğunu fark eden Bahar, her kötü gününde yanında olan Arif’in yanında olmak ister. Arif ise duygularını artık kontrol edememeye ve Bahar’ı kıskanmaya başlar. Şirin’in iliğinin Bahar ile uyuştuğunu öğrenen Jale ise onları bu duruma nasıl ikna edeceğini düşünmektedir. Amerika’ya gitme sürecinde öğrendiği şey ile de Pırıl’ın tüm dünyası başına yıkılacaktır.

 

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS