Kalk Gidelim yeni bölüm fragmanı ( 11 Ağustos 32. bölüm 2. fragman )

Kalk Gidelim yeni bölüm fragmanı ( 11 Ağustos 32. bölüm 2. fragman )

Kalk Gidelim dizisi 32. Bölüm fragmanı ile 11 Ağustos 2018 günü ekranda olacak bölümde yaşanacakları gösterdi. Mustafa Ali’nin karşı karşıya kaldığı problemler nedeniyle bunalıma gireceği bölümde Nurdan da köye dönme fikrinden vazgeçecek. İşte yeni haftada Kalk Gidelim dizisinde yeni haftada yaşanacak gelişmelerin tamamı…

Kalk Gidelim fragman videosu ise Seyfettin ve Halil’in zor duruma olan yakınlarını kurtarmak için ellerinden geleni yapacaklarını gösterdi. Sevda’nın ve Nuriye’nin de kendileri için yeni bir plan yapacakları haftada herkesi derinden etkileyecek gelişmeler yaşanacak. Peki, Kalk Gidelim dizisinin yeni bölümünde hangi gelişmeler yaşanacak?

KALK GİDELİM FRAGMAN VİDEOSU

KALK GİDELİM YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Nurcan’ın köye dönmeyip yurtdışına gitmesi sonucu Mustafa Ali bunalıma girer. Neye baksa, kimi görse her şey Mustafa Ali’ye Nurcan’ı hatırlatır. Seyfettin, Damat Halil’le bir olup kardeşini bunalımdan çıkarmak için türlü planlar yapar. Sevda ve Nuriye cephesinde de durum farklıdır. Nurcan’ın dönmeyecek olmasını fırsata çevirmek için Meryem’le Mustafa Ali’nin arasını yapmak için kolları sıvarlar. Meryem ise Mustafa Ali’nin acısını depreştirmek için köyde davul zurna çaldırır.

Ercan ise Meryem’le daha fazla yakın olmanın yollarını ararken bir yandan da Mustafa Ali’ye yakalanmamaya çalışır. Şakir, Dudu’ya aldığı atı köye getirir ve Dudu ata gözü gibi bakmasını tembihler. Şakir ise Melisa’nın Canberk’le kaçmasına yardımcı olduğu sırada eşkâli belli olduğu için başının dertte olduğunu düşünüp, kendince önlemler almaya başlar. Seyfettin kurban bayramı yaklaştığından dolayı her sene olduğu gibi yine Meryem’le ortak danaya girmek için konuşmaya gider fakat bu sefer beklemediği bir tepkiyle karşılaşır.

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS