Kalp Atışı İpek kimdir? (Doktor İpek Erdem)

  1. Ajanda
Kalp Atışı İpek kimdir? (Doktor İpek Erdem)

Merve Çağıran Kalp Atışı dizisine "Doktor İpek Erdem" karakteri ile dahil oldu. Sinan'ın kızı Bahar'ın hastanedeki silahlı saldırıda hayatını kaybetmesinin ardından hastaneye atanan yeni doktor olan İpek Erdem ilk ameliyat esnasında Oğuz ve diğerleriyle tartışacak. Peki, Kalp Atışı'nın İpeki'i Merve Çağıran kimdir ve bundan önce hangi projelerde yer aldı?Doktor İpek Erdem rolünü canlandıran Kalp Atışı dizisinin yeni oyuncusu Merve Çağıran'ın kariyeri dizinin takipçileri tarafından merak konusu oldu.
1992 Balıkesir doğumlu olan güzel oyuncu oyunculuk kariyerine Tek Türkiye isimli proje ile başlamış ve Farklı Desenler, Şefkat Tepe, Ötesiz İnsanlar gibi projelerde yer almıştı.
Kaçak Gelinler ve Aşk Laftan Anlamaz'ın ardından son olarak Fi adlı internet dizisinde yer alan Çağıran, burada canlandırdığı karakterle dikkatleri üzerine çekmişti.
Bir dönem adı Cem Yılmaz'la da anılan başarılı oyuncu ilk film deneyimini ise 2016 yılında vizyonda olan İkimizin Yerine isimli projede yapmıştı.
Sosyal medya hesabında yarım milyonu aşkın takipçisi bulunan başarılı oyuncu için yayıncı kuruluş tarafından internete özel fragman yayınlandı.
Rol aldığı il bölümden itibaren diziye damga vuracak olan Çağıran'ın canlandıracağı karakterin detayları ise önümüzdeki günlerde ortaya çıkacak.
7 / 8
İşte, Çağıran'a özel yayınlanan o fragman...
Çağıran'ın bundan önce yer aldığı projelerin tamamı...
Kimdir, Kaç Yaşında?
1992 yılında Balıkesir’de doğmuştur. Lise yıllarından itibaren oyunculuğa meraklı olan oyuncunun profesyonel kariyeri Tek Türkiye dizisi ile başlamıştır. Tatlı Küçük Yalancılar’daki Janset karakteriyle beğeni toplayan oyuncu şimdilerde Aşk Laftan Anlamaz’da İpek karakterini canlandırmaktadır.

Merve Çağıran’ın Oynadığı Diziler
Aşk Laftan Anlamaz/İpek/2016
Tek Türkiye/2010
Farklı Desenler/Vicdan/2012
Nizama Adanmış Ruhlar/2013
Şefkat Tepe/Dicle/2013
Ötesiz İnsanlar/2013
Hıyanet Sarmalı/2014
Kaçak Gelinler/2014
Küçük Gelin/Havin/2014
{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS