14. bölüm fragmanı Kanatsız Kuşlar 13. bölümün ardından ekrana geldi

  1. Ajanda
14. bölüm fragmanı Kanatsız Kuşlar 13. bölümün ardından ekrana geldi
14. bölüm fragmanı Kanatsız Kuşlar 13. bölümün ardından ekrana geldi

Mert'in kaçırılmasının damga vuracağı Kanatsız Kuşlar yeni bölüm fragmanı evdeki olayların daha da karışacağını gösterdi. Zeynep’in kendisinden ayrılarak Ozan’la birlikte olmaya başlaması Ahmet’i oldukça öfkelendirirken ondan intikamını almak isteyen kişiler genç adam zor kullanmaya başlayacak. Zeynep’in kolundaki morlukları gören Ozan ise öfkeden çılgına dönerken Ahmet’e gerekli dersi verecek.

Kanatsız Kuşlar son bölümde Nefise'nin çocukları ile ilgili durumu öğrenmesi oldukça şaşırmasına neden olmuştu. Perşembe günleri izleyici ile buluşan dizide bu hafta Ozan’ın Ahmet ile olan kavgası diziye damga vururken Nefise’nin oğlu ıssız bir mekanda zor durumda kalacak. Küçük kızın Muzaffer’i kastederek “O adam abime vurdu” demesi ise Nefise’yi oldukça şaşırtacak.

13. BÖLÜM ÖZETİ

Muzaffer’in çocuklar hakkındaki gerçek düşüncelerini öğrenen Nefise “Her çocuğu kendi çocuğu gibi sevmeli insan” diyerek bir çıkışta bulunacak. Ahmet ile Zeynep arasındaki boğuşma sonrası Zeynep’in kolundaki morlukları gören Ozan, Ahmet’ten intikam almaya çalışacak. Kolundaki morlukların sebebi olarak ev kazasını gösteren Zeynep yine de Ozan’ı inandıramayacak. Zeynep’in yanından ayrıldıktan sonra Ahmet ile görüşmeye giden Ozan bu kez kendisi ona şiddet uygulayacak. Annesinin kendisi hakkında karar almasından bıkan Ozan bir yandan da açılan mağazanın batırılması için talimat verecek.

ÖNCEKİ HAFTA MERT GÜNDEM OLDU

Muzaffer'in oğlu Mert'in malikaneye gelişiyle Nefise ve Azime için işler iyice zorlaşır. Muzaffer, Mert'in yeni hayatına ve Nefise'ye alışması için elinden geleni yaparken, Tuba da Mert'i kullanarak Muzaffer ve Nefise'nin arasını açmak için uğraşır. Nefise, oğlu Emre'ye evlendiğini söylemeye çalışırken Emre, herkesi şaşırtacak bir tepki verir. Cemre model olacağını sanarak gittiği bir çekim işinde başını belaya sokar. Muzaffer, Nefise'ye günler sonra birlikte geçirecekleri ilk geceye özel bir sürpriz hazırlamıştır. Zeynep'in Ahmet'le sözü bozduğunu öğrenen Onur, Zeynep'i kazanmak için harekete geçer.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS