18. bölüm fragmanı Kanatsız Kuşlar 17. bölüm sonrası izleyiciyle buluştu

  1. Ajanda
18. bölüm fragmanı Kanatsız Kuşlar 17. bölüm sonrası izleyiciyle buluştu
18. bölüm fragmanı Kanatsız Kuşlar 17. bölüm sonrası izleyiciyle buluştu

Kanatsız Kuşlar yeni bölüm fragmanı Nefise'nin çocuklarının olduğunu öğrenen Muzaffer'in genç kadının iyice üstüne gitmeye başlayacağını gösterdi. Çocuklarıyla ilgili gerçeğin ortaya çıktığından habersiz olan Nefise ise Muzaffer'in neden kendisine böyle davrandığını sorgulamaya başlayacak. Öte yandan Cemre ile girdiği tartışmanın ardından ona tokat atacak olan Nefise sinirlerine hakim olamayacak.

Kanatsız Kuşlar son bölümde Nefise'nin arkasından iş çeviren kişiler onun 4 tane çocuğunun olduğunu gizli bir şekilde Muzaffer'e söylemişti. Annelerinin mahkemeye gelmemesine hayret eden Zeynep ise “Allah’ım bu nasıl bir anne” diyerek isyan etmişti. İşte, gelecek bölümde yaşanacaklar ve 19 Ekim’deki bölümün tanıtım videosu.

17. BÖLÜM ÖZETİ

Yayıncı kuruluştan yapılan açıklama şöyle; Adliye önüne getirilen Mert, büyük bir tehlikeyle karşı karşıya kalır. Yaşanan bu olaydan sonra Muzaffer'in çocuklara ve özellikle Cemre'ye olan tavrı herkesi korkutur. Nefise'nin Muzaffer'e karşı kendilerini savunamadığını düşünen çocuklar tepki gösterir. Islahevine getirilen Emre, Behzat'ın ölüm tehditlerinden kendisini korumaya çalışır.

SON BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN VİDEOYA TIKLAYINIZ...

Yaşanan olaylar Zeynep ile Onur'un aşkını iyice zora sokmuşken Ceylan'ın kışkırtmalarıyla Onur, Ahmet'in karşısına çıkar. Bu kez aralarındaki kavga, hiç beklenmedik bir şekilde sonlanacak ve ikisini de hayatın kıyısına getirecektir. Bebeğini kaybeden Tuba, Muzaffer'e yakınlaşabilmek için yeni bir oyuna başvururken, öğrendiği büyük sır herkesin hayatında fırtına kopartacaktır.

Onur ve Ahmet’in bir kez daha karşı karşıya geldiği bölümde “Zeynep’in bana yakın davranması zoruna mı gitti?” diye soran Ahmet, Onur’dan yine şiddet görecek. İşleri yoluna koymaya çalışan Nefise ise çocuklarından duyduğu sözlerle şaşkınlık yaşayacak. “Biz yine eskisi gibi fotoğraflarda mutlı olabileceğiz anne, ama sen o fotoğrafta olur musun bilemem?” diyen çocuklar Nefise’ye kırgın olduklarını bir kez daha gösterecek. Bir yandan çocuklarıyla uğraşan bir yandan da Muzaffer’in öfkesinin dinmesini bekleyen Nefise sırlarının ortaya çıktığından habersiz olacak. Muzaffer’le konuşmak istediğini belirten kişi “Senin karım diye koynuna aldığın kişinin 4 çocuğundan haberin var mı?” diye soracak. Duydukları karşısına büyük şaşkınlık yaşayan Muzaffer ise Zeynep’i karşısında görmek istemediğini belirterek ona evden dışarı çıkmasını söyleyecek.

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS