20. bölüm fragmanı Kanatsız Kuşlar 19. bölüm sonrasında izleyicinin karşısına çıktı

20. bölüm fragmanı Kanatsız Kuşlar 19. bölüm sonrasında izleyicinin karşısına çıktı

Kanatsız Kuşlar yeni bölüm fragmanı ile Muzaffer'in Emre ve Onur'la bir kez daha kavga edeceğini gösterdi. Önceki bölümde Nefise ile yüzleşme yaşayan Muzaffer gerçekleri öğrenmesinin ardından gelen yeni haberle şaşkınlık yaşamıştı. Onur'un Zeynep'le evlenmek istemesinin damga vuracağı Kanatsız Kuşlar'ın 20. bölümünde Muzaffer'in öfkesi sürecek.

Kanatsız Kuşlar son bölümde çocukları için Muzaffer'le tartışan Nefise, eşini sevmesine rağmen sadece sevginin yeterli olmadığını belirtmişti. Buluştukları esnada Nefise’ye sert tavırlarda bulunan Muzaffer, “Başka bir çocuğun daha olmasını istemez misin?” diye sormuştu. Çocukların ortaya çıkmasının ardından ne yapacağını bilemeyen Nefise ise kaderine razı olmuştu.


SON BÖLÜMDEKİ ÖZEL VİDEOLARI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ...19. BÖLÜM ÖZETİ


Her perşembe takipçilerinin karşısında olan dizide bu hafta Nefise ile Muzaffer arasında soğuk rüzgarlar esecek. Nefise’nin çocukları olduğunu öğrenmesinin ardından kendisine karşı davranışını değiştiren Muzaffer yaptıklarından pişman olacak ve Nefise ile yüzleşmek isteyecek. İkilinin konuşması duygusal anların yaşanmasına neden olurken Muzaffer “Beni hiç sevmedin mi?” diye soracak. Uğradığı şiddet sonrasında oldukça bunalan Nefise ise “Bazen sadece sevmek yetmiyor” diyecek. 


Muzaffer ile yakınlaşması sonrasında çocuklarının da kendisine tavır almasıyla daha da yorgun duruma düşen Nefise, çocuklarından gelen tepkileri haklı bulmuştu. Öte yandan Onur ve Zeynep arasında ilişkinin boyut atlayacak olması gelecek bölüme damga vuracak. Zeynep’in tamamen elinden gittiğini düşünmeye başlayan Ahmet ise kendisini içkiye verecek. Zeynep’i herkesin içerisinde konuşmasını ve kendisini sevdiğini söylemesini isteyen Onur, Ahmet’in ancak bu şekilde Zeynep’ten vazgeçebileceğini düşünecek. Nefise, Ahmet ve Onur üçgeninde yaşanacak diğer gelişmeler ise gelecek bölümde ortaya çıkacak.NEFİSE BOŞANACAK MI?


Yayıncı kuruluştan 26 Ekim’deki bölümle ilgili yapılan açıklama ise şöyle; Muzaffer'in isteği karşısında ne yapacağını bilemeyen Nefise, iyice köşeye sıkışmıştır. Çocuğunu düşürdüğünü söylemeyen Tuba, beklenmedik şekilde Muzaffer'in oyununun bir parçası olur. Muzaffer, Azime'yi onun özel hizmetine verir. Sırrı öğrendiğini gizlemeyi sürdüren Muzaffer'in Nefise için de sıra dışı bir planı vardır. Onur, nikah günü gelip çattığında Zeynep'i kurtarmak için elinden geleni yapar. Ancak Ahmet, son kozunu henüz oynamamıştır. Muzaffer'in gizemli tavırlarına anlam veremeyen Nefise, bir şeylerin ters gittiğinin farkındadır. Çocuklarıyla birlikte kendisine yeni bir yol çizme kararı alır. Bu karar, Muzaffer'i iyice çileden çıkaracaktır. Emre ise Muzaffer'in annesine kötü davrandığının farkına varır. Öfkelenerek, Muzaffer'le yüzleşmek üzere şirketi basar. Emre ve Muzaffer'in yüzleşmesi, büyük olayların başlangıcı olacaktır.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS