7. yeni bölüm fragmanı Kanatsız Kuşlar'ın son bölümünün ardından ekran geldi

7. yeni bölüm fragmanı Kanatsız Kuşlar'ın son bölümünün ardından ekran geldi

Kanatsız Kuşlar yeni bölüm fragmanı Zeynep'in eve hizmetçi olarak alınacağını gösterirken Onur'un ona olan sevgisinin aralarındaki ilişkiyi nasıl etkileyeceği gelecek bölümde ortaya çıkacak. Öte yandan Onur ve Zeynep arasında bir ilişkinin başlayamayacağını belirten yakınları "Sevdiğin adamın evine hizmetçi olarak gir ki aranızdaki uçurumları anla" yorumunda bulunacak. İşte, Kanatsız Kuşlar'ın 7'nci bölümünün tanıtım videosu ve dizide yaşanacak olaylar...

Kanatsız Kuşlar son bölüm izleyiciyi ekrana kilitlerken Zeynep için uygulanan formülün geçerli olacağı geelcek bölümün tanıtım videosunun yayınlanmasıyla birlikte ortaya çıktı. Sevilen dizide Muzaffer'in Nefise'yi eve görevli olarak almak istemesi üzerine Onur da Zeynep'i çalışan olarak işe alacağını dile getirmişti. İşte, Kanatsız Kuşlar'ın 20 Temmuz'daki bölümünün tamamı ve gelecek haftanın ilk fragmanı...KANATSIZ KUŞLAR’IN 6. SON BÖLÜMDE NELER OLDU?


Nefise ile Emre’nin hırsızlık yaptığını öğrendikten sonra büyük bir şok yaşayacak ve kendisine tokat atacak. Kendisini savunmak isteyen ve parayı yerine koyacağını belirten Emre ise annesinin tepkisi karşısında mahcup duruma düşecek. Nefise, onlar için çalıştığını bir kez daha hatırlatırken oğluna “Yazıklar olsun ben size böyle mi öğrettim?” diyerek sitem edecek. Öte yandan Zeynep’i işe almak istediğini belirten Onur, babasının tepkisi ile karşılaşacak. “Sizin Zeynep’le aranızda nasıl bir ilişki var?” diye soran Muzaffer, oğlunun Zeynep’ten etkilendiğini anlayacak. Onur ise babasına yaptığı açıklamada “Sen nasıl Nefise’yi işe alıyorsan ben de Zeynep’i işe alıyorum baba” diyecek. Ahmet, Onur ve Zeynep arasında yaşanan ilişkiden rahatsızlığını dile getirirken onun ne kadar öfkeli bir insan olduğunu söyleyen Onur, “Bu adam seni elde edebilmek için her şeyi yapar gerekirse beni de öldürür” ifadelerini kullanacak.KANATSIZ KUŞLAR'DA GEÇTİĞİMİZ HAFTALARDA NELER YAŞANDI?


Geçtiğimiz hafta ekrana gelen bölümde Nefise ve çocukları arasında yaşananlar Muzaffer ile Nefise’nin arasının açılmasına neden oldu. Hayattaki en değerli varlıklarının çocukları olduğunu belirten Nefise, Muzaffer’in yanından ayrılarak çocukları ile zaman geçirmek istediğini belirtmişti. Daha sonra yapılan görüşmelerde ise Nefise’nin eve dönmesi için çalışmalar olumlu sonuçlanmış ve genç kadın evde çalışmaya başlamıştı.


 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS