Onur, Kanatsız Kuşlar 37. bölüm fragmanında Muzaffer'le tartışıyor!

Onur, Kanatsız Kuşlar 37. bölüm fragmanında Muzaffer'le tartışıyor!

Kanatsız Kuşlar yeni bölüm fragmanı Tuba'nın düzenlediği saldırılar nedeniyle hastalığı devam eden Nefise'ye bu hafta da müdahalenin devam edeceğini gösterdi. Nefise’nin yaşadığı sağlık problemlerine ek olarak kaçırılması dizideki dengeleri tamamen değiştirecek. Peki, eşinin kaçırılmasıyla ilgili gelişmeleri takip eden Muzaffer, Kanatsız Kuşlar 37. bölümde nasıl bir hamle yapacak?

Kanatsız Kuşlar son bölümde kalbi duran Nefise'nin hayatını kaybedip kaybetmeyeceği ortaya çıkmıştı . Eşinin yeniden hayata döndürülmesi için mücadele eden Muzaffer ve çocuklar gözyaşları içerisinde kalmıştı. İşte yeni haftada Kanatsız Kuşlar dizisinde yaşanacaklar ve gelecek bölümün tanıtım videosu…

KANATSIZ KUŞLAR FRAGMAN VİDEOSU VE 37. BÖLÜM ÖZETİ

Nefise’nin kaçırılması sonrasında dizide yaşanan olaylar durulmazken Muzaffer şüphelendiği isimleri bir bir bularak hesap sormaya çalışacak. Her seferinde eli boş dönen Muzaffer çaresizlik içerisinde gözyaşlarına boğulacak. Nefise’nin yeniden sağlığına kavuşması için elinden geleni yapan Muzaffer’in kendisine hakim olamayarak saldırıda bulunmaya çalışması ise kötü sonuçlar doğuracak. Öte yandan başındaki problemlere ek olarak Onur’un babasına sitemlerde bulunması işleri daha da karıştıracak.

KANATSIZ KUŞLAR DİZİSİ 8 MART ÖZETİ

Yayıncı tarafından bu hafta ekrana taşınacak bölümle ilgili yapılan özet açıklama ise şöyle; Nefise, esrarengiz bir şekilde hastaneden kaçırılır. Muzaffer çıldırmıştır. Polislerle beraber iz peşinde koşarken çocuklara olayı söylememesi için Azime'yi uyarır. Azime, çocuklara Muzaffer'i de zan altında bırakacak bir yalan söyler. Ahmet, Cemre ile her şey istediği gibi gittiği için keyiflidir. Ama ne olduğunu anlamadığı bir şekilde saldırıya uğrar. Cemre eve döndüğünde Emre öfkeyle onu bekliyordur. Bu arada Onur ile Muzaffer de gerilir. Muzaffer'in Ahmet'e olan güveni Onur'u deli etmektedir. Zira şirketle ilgili kötü haberler yayanların Ahmet ile Talat olduğuna emindir. Nefise, gözlerini nihayet açar. Ancak bilmediği bir yerdedir. Uyandığında karşısında gördüğü kişi, onun için tam bir sürpriz olacaktır.

 

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS