Kanatsız Kuşlar 45. bölüm fragmanı: Nefise ve çocukları evden ayrılıyor!

Kanatsız Kuşlar 45. bölüm fragmanı: Nefise ve çocukları evden ayrılıyor!

Muzaffer’in sert sözleri Kanatsız Kuşlar yeni bölümde Nefise’nin ve çocuklarının evden ayrılmasıyla sonuçlanacak. Bir daha Nefise’yi görmek istemediğini ifade eden Muzaffer, Emre ile son kez yüzleşme yaşayacak. Muzaffer’in bundan sonra hayatlarına girmemesi için uğraşacağını ifade eden Emre ise Kanatsız Kuşlar 45. bölüme damga vuracak açıklamalarda bulunacak.

Kanatsız Kuşlar fragman videosu Nefise’nin çocuklarını da yanına alarak villadan tamamen taşınacağını gösterdi. Çocuklarının “Bir daha villaya hiç dönmeyecek miyiz anne?” sorusuna “Evet” yanıtını veren Nefise, Muzaffer’le arasında olan ilişkiyi tamamen noktaladığını kanıtlayacak. İşte yeni haftada Kanatsız Kuşlar dizisinde yaşanacak tüm gelişmelerin yer aldığı tanıtım videosu…

KANATSIZ KUŞLAR FRAGMAN VİDEOSU

KANATSIZ KUŞLAR 45. BÖLÜM ÖZETİ

Bütün düğümler birer birer çözülmektedir. Nefise, aşkla sevdiği kocası Muzaffer'in acı çekmesine daha fazla dayanamaz. Her şeyi göze alır ve gerçeği itiraf eder. Emre'nin kendi oğlu olduğu bilgisi Muzaffer'i tam anlamıyla sarsmıştır. Nefise'ye şimdi ne diyecek, nasıl davranacaktır? Nefise kendini affettirebilecek midir? Olanlar üzerine vicdan azabı duyan Azime, belki de ilk defa elini taşın altına koyacaktır. Nefise'nin masum olduğunu haykırır.

Öte yandan Emre gibi kardeşleri de gerçeklerden habersizdir. Ahmet konusunda büyük bir ders almış olan Cemre, şimdi ne yapıp edip ablasına olan borcunu ödemeye kararlıdır. Zeynep'in Onur ile yeniden mutlu olabilmeleri için elinden geleni yapar. Bu arada Suat da Cemre'ye olan duygularını açma isteğindedir.

KANATSIZ KUŞLAR SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Kemal ölmüştür. Onunla aynı arabada bulunan Nefise için açıklanması zor bir durumdur bu. Bir anda bütün oklar üzerine yönelir. Emre, Muzaffer'in oğlu bildiği Tarık'ın bir yanlışına müdahale eder. Ancak Tarık, üzerindeki suçlamayı terse çevirince Emre ile Muzaffer bir kez daha karşı karşıya gelir. Bu kez ipler tamamen kopacak gibidir ve Nefise artık gerçeği haykırmaya kararlıdır. Ahmet, Cemre üzerinden Zeynep'i çıldırtacak hamlelerine büyük bir halka ekler. Acaba Cemre sonunda gerçeği görebilecek midir? Ne pahasına olursa olsun Ahmet'le hesaplaşmayı aklına koyan Zeynep, Onur'la da arasını düzeltmektedir. Zor zamanda geceden sabaha yan yana olan ikili, birbirlerini sevdiklerine ve asla vazgeçemeyeceklerine de emin olurlar.

 

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS