Nihan Kara Sevda 65. yeni bölümde kardeşinin katilini öğreniyor

Nihan Kara Sevda 65. yeni bölümde kardeşinin katilini öğreniyor

Kara Sevda yeni bölüm fragmanı Kemal'in abisinin Nihan'ın kardeşini öldürdüğünü gösterdi. Kemal ve Nihan arasında yaşanan aşkın büyük bir yara alacağı bölümde Kemal’in abisinin suçunu itiraf etmesi ikilinin arasının açılmasına neden olacak. Bundan sonra hiçbir zaman eskisi gibi olamayacaklarını söyleyen Kemal, Kara Sevda 19 Nisan’da yayınlanan 65. bölüme damga vuracak.

Kara Sevda 65. yeni bölüm fragmanı Kemal'in Nihan'a karşı mahçup olacağını ve ilişkilerinin eskisi gibi sağlam olmayacağını gösterdi. Emir’in aralarından çekilmesinden sonra mutlu bir ilişki yaşamaya başlayan Kemal ve Nihan, cinayetin aydınlığa kavuşması için mücadele eden Mercan komiserin dizinin kadrosuna dahil olmasıyla birlikte büyük bir bunalıma girmişti. İşte, Kara Sevda son bölümde yaşananlar ve Kemal’in Nihan’dan ayrılacağını gösteren gelecek bölümün tanıtım videosu…ABİSİ CİNAYETİ İTİRAF EDİYOR


Yıllar önce yaşanan cinayetle ilgili araştırmalara devam eden Mercan komiser birçok bulguya ulaşsa da cinayeti kimin işlediğini kesin olarak kanıtlayamamıştı. Kemal dair herkesin şüpheli konumda olması ve evde kaybolan bıçağın aranması Nihan’ı huzursuz ederken çevredekilere aldırış etmeyen Nihan, sırrın çözülmesini bekledi. Kemal’in abisinin yaşanan cinayetle ilgili itirafta bulunmasının ardından Nihan’ı arayarak üzgün olduğunu ifade eden Kemal bir daha asla eskisi gibi olamayacaklarını söyleyecek.  Annesinin “Sizin hikayeniz burada bitti Nihan” sözlerine rağmen ok sevdiği Kemal’den ayrılmak istemeyen Nihan, “Bitemez anne” diyerek yaşananlardan Kemal’in sorumlu olmadığını dile getirecek.


ZEYNEP: İSTESEN DE İSTEMESEN DE EVLENECEKSİN


Abisinin tüm karşı gelmelerine rağmen Emir’e olan hislerini engel olamayan Zeynep, birlikte geçirdikleri gece sonrası Emir’i evliliğe ikna etmeye çalışacak.  Zeynep’in yaptıklarının ardından şaşıran Emir ise “İstesen de istemesen de o nikah masasına oturacaksın” diyen Zeynep’e yanıt vermekte zorlanacak.


MERCAN (GİZEM KARACA) KİMDİR?


Manken ve oyuncu Gizem Karaca, 9 Temmuz 1992 yılında İstanbul’da doğdu.  Annesi Münevver Karaca, babası Cüneyt Karaca'dır. Aslen anne tarafından Arnavut, baba tarafından Selaniklidir. Küçükken ailesi Amerika'ya taşındığı için çocukluğu ABD ve Kanada'da geçti. İlkokulu ABD'de, ortaokulu Kanada'da bitiren Karaca lise yıllarında Türkiye'ye döndü. Lise bittikten sonra İstanbul Üniversitesi Fransız Dili ve Edebiyatı Bölümünü kazandı. İngilizce ve Fransızca biliyor.


İstanbul Üniversitesi Fransız Dili ve Edebiyatı Bölümü'nü kazandıktan sonra zor geçen derslerden kaçmak için güzellik yarışmasına katılmaya karar vermiş, Miss Turkey 2011 güzellik yarışmasına katıldı ve 2. oldu. Yarışma bittikten hemen sonra gelen dizi tekliflerini değerlendirmiş, 2012 yılında yayınlanan Eve Düşen Yıldırım adlı dizide başrol ile oyunculuk kariyerine başladı.


 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS