Bu akşam Kara Sevda yeni bölüm fragmanı merak konusu oldu

Bu akşam Kara Sevda yeni bölüm fragmanı merak konusu oldu

Kara Sevda yeni bölüm fragmanı Nihan ve Kemal'in mutlu dakikalarının çalan zil ile bozulacağını gösterirken ekipler Nihan'ı gözaltına alacak. Kemal’in abisinin cinayet itirafından sonra ayrılık sürecine gelen çift yaşananları birlikte atlatma kararı almış ve Kemal’e sahip çıkan Nihan bir arada mutlu olmak istediklerini dile getirmişti. Kara Sevda’da 26 Nisan günü ekrana gelecek bölümde yer alan olayların yer aldığı tanıtım videosuna göre Nihan gözaltına alınacak.

Kara Sevda son bölümde Emir'i evliliiğe ikna etmeye çalışan Zeynep ters köşe yaparak Hakan'la nikah masasına oturacağını açıkladı. İtiraf sonrası aylardır araştırılan cinayetin aydınlanmasının Kemal ile Nihan’ın arasını açacağı düşünülürken Nihan, Kemal’e daha çok sahip çıkmış ve annesinin “Hiçbir şey eskisi gibi olmayacak” sözünü karşısına almıştı. İşte, Kara Sevda’nın yeni bölüm fragmanı ve dizide yaşanacak olan diğer gelişmeler…


ZEYNEP EVLENİYOR


Geçtiğimiz haftalarda Nihan ile Emir’in tamamen ayrılmasının ardından Zeynep’le aralarında yeni bir ilişki başlamış ancak Zeynep’in kendisine yakın davrandığı kadar onu umursamayan Emir, genç kadının tepkisi ile karşılaşmıştı. Zeynep’in Emir’e ders vermek için Hakan’la evleneceğini açıklamasının ardından ortalık karışırken Hakan ile nikah masasına oturan Zeynep hayatının şokunu yaşayacak. Zeynep’i Hakan’la evlenmemesi konusunda tehdit eden Emir, nikahın kıyıldığı anda adamlarıyla birlikte Zeynep ve sevdiklerine saldırmaya başlayacak. Önceki hafta Emir’i evliliğe ikna etmeye çalışan Zeynep “İstesen de istemesen de o nikah masasına oturacaksın” dediği Emir’den hiç beklemediği bir cevap almıştı. Leyla’nın vurulmasıyla birlikte ortalık iyice karışırken silah sesiyle panikleyen Zeynep ne yapacağını şaşıracak.NİHAN’IN MUTLULUĞU BOZULUYOR


Cinayet sonrası Nihan ile Kemal’in ayrılmasını bekleyen kişiler Nihan’ın kararlı duruşu sayesinde yanılırken ikili yeniden vakit geçirmeye başladı. Kemal ile birlikte bulunduğu evde çocuğunu seven Nihan çalan kapı ile paniklerken kapıda polis ekiplerini gören Kemal, eşinin gözaltına alınacağını öğrenince oldukça üzülecek. İkilinin mutluluğu yeniden bozulurken Nihan’ın bu durumdan nasıl kurtulacağı gelecek bölümde ortaya çıkacak.


19 NİSAN’DA NELER YAŞANDI?


Yıllar önce yaşanan cinayetle ilgili araştırmalara devam eden Mercan komiser birçok bulguya ulaşsa da cinayeti kimin işlediğini kesin olarak kanıtlayamamıştı. Kemal dair herkesin şüpheli konumda olması ve evde kaybolan bıçağın aranması Nihan’ı huzursuz ederken çevredekilere aldırış etmeyen Nihan, sırrın çözülmesini bekledi. Kemal’in abisinin yaşanan cinayetle ilgili itirafta bulunmasının ardından Nihan’ı arayarak üzgün olduğunu ifade eden Kemal bir daha asla eskisi gibi olamayacaklarını söyleyecek.  Annesinin “Sizin hikayeniz burada bitti Nihan” sözlerine rağmen çok sevdiği Kemal’den ayrılmak istemeyen Nihan, “Bitemez anne” diyerek yaşananlardan Kemal’in sorumlu olmadığını dile getirecek.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS