Keşke Hiç Büyümeseydik 2. yeni bölüm fragmanı (16 Eylül 2018 Pazar)

Keşke Hiç Büyümeseydik 2. yeni bölüm fragmanı (16 Eylül 2018 Pazar)

Açelya Akkoyun’un yeni dizisi Keşke Hiç Büyümeseydik 2. bölüm fragmanı ile projede yaşanacakları gösterdi. Sadık’ın eğitim almak için harekete geçeceği bölümde oldukça eğlenceli görüntüler ortaya çıkacak. Peki, Keşke Hiç Büyümeseydik dizisi 2. bölümde Serpil’in kızı ile karşılaşması nasıl sonuçlanacak?

Keşke Hiç Büyümeseydik fragman videosu Ufuk ile Ayşe’nin sonunda yakınlaşacağını gösterdi. Öte yandan Necati’nin Ayten’i terk etmesi beklenmedik gelişmeleri de beraberinde getirecek. İşte Keşke Hiç Büyümeseydik dizisi 2. bölüm tanıtımı…

KEŞKE HİÇ BÜYÜMESEYDİK FRAGMAN VİDEOSU

KEŞKE HİÇ BÜYÜMESEYDİK 2. BÖLÜM ÖZETİ

Sadık’ın Almanca öğrenmeye çalıştığı eğlenceli anların ekrana geldiği tanıtımda Necati, “Ben gidiyorum, aşık oldum!” sözleriyle eşi Ayten’i terk ediyor. Ufuk ve Ayşe’nin romantik anları dikkat çekerken Serpil, kızı ile karşı karşıya geliyor.

KEŞKE HİÇ BÜYÜMESEYDİK 1. BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Hulusi yetmişli yaşlarının sonuna gelmiş, dört çocuğunu büyütüp hayata hazırlamış, ama ömrünün son günlerini yapayalnız geçirmiş bir adamdır. Hikâyemiz de onun vefatı ile başlar. Hayatın dört bir yana savurduğu çocukları, babalarına son vazifelerini yapmak üzere büyüdükleri mahalleye dönerler. Ama problemlerini de birlikte getirmişlerdir. Hepsinin kafalarında ya babaları ile yaşadıkları mutlu çocuklukları ya da erteledikleri için pişmanlık duydukları anıları vardır. Bu zamana kadar yaptıklarının ya da yapamadıklarının keşkeleri yüzlerine çarpar.

KEŞKE HİÇ BÜYÜMESEYDİK OYUNCULARI

Artık çocukluklarındaki gibi mutlu, gençlikleri kadar hızlı değildir zaman… Çocuklar büyümüş, kendi aileleri olmuş, her biri artık onların derdine düşmüşlerdir. Birbirlerini, bu evi ve en önemlisi de onlara sevgiyle bağlı olan anne babalarını ihmal etmişlerdir. Şimdi yıllar sonra aynı sofrada tekrar bir araya gelmişlerdir ama geçen zaman da beraberinde çok şey götürmüştür. Birbirlerinin sırtını kollayan, sevinçlerini paylaşan bu kardeşler nasıl bu hale gelmişlerdir. Geçmişte olduğu gibi bu sefer yemek masasında mutlu kahkahalar değil, aralarındaki sorunları ve babalarına karşı hissettikleri suçluluk duyguları vardır. Bu sorunlarla nasıl baş edecek ve Hulusi’nin yaşarken başaramadığı o geniş aileyi çocuklar bir araya getirebilecekler midir? ‘Ölüm hak, miras helal’ diyen yakın akrabalar ise çoktan mal paylaşımını düşlemeye başlamışlardır.

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS