Final fragmanı yayınlandı! Kırgın Çiçekler yeni bölümde Songül ölüyor...

Final fragmanı yayınlandı! Kırgın Çiçekler yeni bölümde Songül ölüyor...

Kırgın Çiçekler yeni bölüm fragmanı ile ağrıları artan Songül'ün bebeğini dünyaya getireceğini gösterdi. Bebeğin sağlıklı bir şekilde dünyaya gelmesine rağmen Songül'ün durumunun ağırlaşması final bölümüne damga vuracak. İşte 12 Mart Pazartesi günü ekrana veda edecek olan Kırgın Çiçekler'in 113. bölümünde yaşanacaklar...

Kırgın Çiçekler son bölümde yaşanan kaza kızların hayati riskinin oluşacağını gösterdi. Ali’nin kızlardan polise giderek teslim olmalarını istemeleri ise yeni sorunları beraberinde getirmişti. Arkadaşlarının cezaevine girmesine gönlü razı olmayan Songül ise direksiyon başına geçerek Kırgın Çiçekler 112. bölüme damga vuracak kaçış planını başlatmıştı.

KIRGIN ÇİÇEKLER FRAGMAN VİDEOSU VE 112. BÖLÜM ÖZETİ

İstenmeden yaşanan cinayet kızların tamamını zor durumda bırakmış bunun üzerine kızlar hapse girmemek adına kaçmaya yeltenmişti. Başta Songül, Kader ve Eylül olmak üzere kızların tamamı bir arabaya girerek bölgeden uzaklaşmaya çalışmışlardı. Polisin kendilerini durdurmak istemesi üzerine kaçmaya çalışan kızların kaza geçirmesi ise final sinyallerini beraberinde getirmişti. Uçuruma yuvarlanan arabanın içerisinde olan kızların hayatını kaybetmeleri halinde dizinin önümüzdeki günlerde final yapması bekleniyor.

KIRGIN ÇİÇEKLER 5 MART ÖZETİ

Bahçenin kazılmasıyla Yavuz'un cesedinin orada olmadığı anlaşılır. Kader paniğe kapılarak Yavuz'un yaşadığını iddia eder. Kızlar korku içinde kalır. Ali olayın iç yüzünü öğrenerek, kızları teslim olmaları için ikna eder. Kızlar hamile olduğu için Songül'ü olayın dışında tutarlar. Herkes sevdikleriyle vedalaşırken, Songül'ün kardeşlerini hapse göndermeye niyeti yoktur.

 

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS