Kırgın Çiçekler 41.bölüm (yeni bölüm) fragmanı yayınlandı - ATV canlı izle

Kırgın Çiçekler 41.bölüm (yeni bölüm) fragmanı yayınlandı - ATV canlı izle

Kırgın Çiçekler 41. yeni bölüm fragmanı ve dahası haberimizde. Kırgın Çiçekler full izle. Kırgın Çiçekler yeni bölümünde yine heyecan doruğa çıkacak . Atv'nin en çok izlenen dizisi kırgın çiçekler bu akşam 41.bölümü ile ekranalara geliyor. Kırgın Çiçekler 41.bölüm fragmanını haberimizdeki linkten izleyebilirsiniz. Kırgın Çiçekler bu hafta 41. bölümü ile ekrana gelecek. Kızları zor günler bekliyor. Peki sorunlar çözülecek mi? Kırgın Çiçekeler yeni bölüm gelişmeleri haberimizde.

Kırgın Çiçekler 41. yeni bölüm fragmanı ve dahası haberimizde. Kırgın Çiçekler full izle. Kırgın Çiçekler yeni bölümünde yine heyecan doruğa çıkacak . Atv'nin en çok izlenen dizisi kırgın çiçekler bu akşam 41.bölümü ile ekranalara geliyor. Kırgın Çiçekler 41.bölüm fragmanını haberimizdeki linkten izleyebilirsiniz.


Kırgın Çiçekler bu hafta 41. bölümü ile ekrana gelecek. Kızları zor günler bekliyor. Peki sorunlar çözülecek mi? Kırgın Çiçekeler yeni bölüm gelişmeleri haberimizde.


Eylül, Nazan'la yüzleşen Mesude'nin artık gerçekleri öğrendiğini düşünmektedir. Kemal ve Eylül tarafından sıkıştırılan Mesude, herkesi şaşırtan bir karar alır. Ekrem'in karısı tarafından edilmesi Banu'yu ümitlendirir. 


Anne ve babasının boşanma kararı Güney ve Kader'i karşı karşıya getirir. Songül, sevgilisi ve arkadaşı arasında kalır. Ekrem ise kendini affettirmek için karısının peşindedir. Banu'nun yaptıklarından çok utanan Kader, ona engel olmak istemektedir. Şartlı tahliyesini isteyen Nazan, mahkemeye çıkar. Herkes heyecan içinde davanın sonucunu beklemektedir.


Kırgın Çiçekler 41.bölüm fragmanı için TIKLAYIN


Eylül, Nazan'la yüzleşen Mesude'nin artık gerçekleri öğrendiğini düşünmektedir. Kemal ve Eylül tarafından sıkıştırılan Mesude, herkesi şaşırtan bir karar alır. Ekrem'in karısı tarafından edilmesi Banu'yu ümitlendirir. Anne ve babasının boşanma kararı Güney ve Kader'i karşı karşıya getirir. Songül, sevgilisi ve arkadaşı arasında kalır. Ekrem ise kendini affettirmek için karısının peşindedir. Banu'nun yaptıklarından çok utanan Kader, ona engel olmak istemektedir. Şartlı tahliyesini isteyen Nazan, mahkemeye çıkar. Herkes heyecan içinde davanın sonucunu beklemektedir. 


KIRGIN ÇİÇEKLER SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?


 Kimsesiz kalan Defne, elinde bavulla yetimhane kapısındadır. Kızlar Defne'nin durumuna üzülürken Cemre ve Meral öfkelerini kenara bırakmayacaktır. Defne'yi zor günler beklemektedir. Banu ve Ekrem'in ilişkisini öğrenen Güney, her şeyi annesine anlatır.


 


 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS