Son bölümde Kırgın Çiçekler takipçilerine sevindirici haber Songül'den geldi!

  1. Ajanda
Son bölümde Kırgın Çiçekler takipçilerine sevindirici haber Songül'den geldi!
Son bölümde Kırgın Çiçekler takipçilerine sevindirici haber Songül'den geldi!

Kırgın Çiçekler yeni bölüm fragmanı anne olacağını öğrenen Songül'ün kızlara müjdeli haberi ileteceğini gösterdi. Meral ile bir görüşme gerçekleştirerek babasını araştıracağını ifade eden Kader ise kız arkadaşından beklemediği bir yanıt alacak. “O seni merak etseydi arar bulurdu” diyen Meral, Kırgın Çiçekler dizisinin bu hafta yayınlanacak bölümünde bir itirafta bulunacak.

Kırgın Çiçekler son bölümde Serkan'la ilgili kötü gelişmeler yaşanmış Cemre başta olmak üzere kızların büyük bölümü gözyaşları içerisinde kalmıştı. Hastalığı ile mücadele eden Serkan, Emre Aydın’ın kendisini sahneye davet etmesiyle büyük sevinç yaşamış ancak sahnede fenalaşınca arkadaşları apar topar kendisini hastaneye kaldırmıştı. İşte Kırgın Çiçekler’de 13 Kasım Pazartesi günü yayınlanan bölümde yaşanacakların tamamı…

SON BÖLÜMDEKİ ÖZEL VİDEOLARI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ...

KIRGIN ÇİÇEKLER 97. BÖLÜM ÖZETİ

Sevilen dizide bu hafta yaşanacak gelişmeler gelecek bölümün tanıtım videosunun yayınlanmasının ardından ortaya çıktı. Kader’in babasını aramak için girişimlerde bulunacağını açıklamasının ardından Meral paniğe kapılacak. Kader’in geçmişi ile ilgili sırları bilmesine rağmen saklayan Meral, genç kızın “Kimsesiz kaldım” diyerek ağlamasına dayanamayacak. “Benim sana bir şey söylemek gerek” diyen Meral, gerçekleri itiraf edecek. Öte yandan Ali ve Eylül arasındaki ilişki giderek güçlenirken birlikte vakit geçiren ikili eğlenceli dakikalar yaşayacak. Her şeye rağmen Ali’den henüz bir itiraf gelmemesi Eylül’ü düşündürecek. İkilinin birbirlerine açılıp açılamayacakları ise sevilen dizinin 13 Kasım’daki bölümünde ortaya çıkacak.

Yayıncı kuruluştan gelecek bölümle ilgili yapılan açılama ise şu şekilde; Konserde bayılan Serkan, hastaneye kaldırılır. Doktorlar durumunun ciddi olduğunu söylerler. Serkan yaşam savaşı verirken Cemre perişan haldedir. Ejder evden gitmek için Meral'den yüklü bir para ister. Ali ve Eylül giderek yakınlaşmaktadır. Kader aile geçmişini araştırmaya kararlıdır. Meral gerçeği öğrenmemesi için bir oyun oynayarak Kader'i inandırır. Meral, Kader'in çok üzüldüğünü görünce pişman olur. Bütün olacakları göze alarak gerçeği söylemeye karar verir.

 

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS