Kırlangıç Fırtınası 4. bölüm fragmanı: Kudret ve Fikret şokta!

Kırlangıç Fırtınası 4. bölüm fragmanı: Kudret ve Fikret şokta!

FOX ekranlarının yeni dizilerinden Kırlangıç Fırtınası 4. bölüm fragmanı ile yeni bölümden ilk ipuçlarını izleyenleriyle paylaştı. İlk üç bölümüyle beğenileri toplamayı başaran Kırlangıç Fırtınası dizisinin bu bölümünde Ülfet'in varlığının tam anlamıyla açığa çıkması ile Fikret ve Kudret büüyk bir şok yaşayacaklar. Merakla beklenen yeni bölüm öncesinde Kırlangıç Fırtınası 4. bölüm fragmanı ve ipuçları haberimizdedir.

Kırlangıç Fırtınası dizisinde işler giderek karışıyor. FOX'un yeni dizilerinden Kırlangıç Fırtınası, farklı hikayesi ile dikkatleri çekmeyi başardı. İlk üç bölümünde izleyenleri ekran başına çekmeyi başaran dizi, yeni bölümünde başarısını sürdürmeyi istiyor. Merakla beklenen dizinin bu bölümüne dair ilk ipuçları Kırlangıç Fırtınası 4. bölüm fragmanı ile izleyicilere sunuldu. Ülfet'ten kurtulma planları yapan Kudret ve Fikret, tüm yaptıklarına karşın beklemedikleri ve arzulamadıkları olayları yaşamaya devam ediyor. Ülfet'in varlığından artık herkes haberdar oluyor. Bu durum özellikle sırlarla dolu Kudret'e bayağı zorluk yaratacak gibi görünüyor... Kırlangıç Fırtınası yeni bölümüyle bu akşam saat 20.00'de ekrana gelecek. Diziden ipuçları almak isteyenler Kırlangıç Fırtınası 4. bölüm fragmanından faydalanabiliyor.


Ülfet ortaya çıktı, konak karıştı!


Yıllar öncesinden kalma sırlar ortaya saçılmayı bekliyor. Ülfet, yıllar sonra yeniden çocuğunun peşine düşüyor. Kudret ve Fikret onun için planlarını yapsa da, bekledikleri sonucu alamıyor Öldü zannedilen Ülfet, bu kez düğünde ortaya çıkıyor! Bu gelişme Kudret ve Fikret'i şaşkına çeviriyor. Artık hemen herkes Ülfet'i tanımaktadır. Yaşananlar konakta da gerilimi tırmandırıyor. Oğulları Kudret'e karşı tam anlamıyla cephe alıyor.


Kudret acısını konaktakilerden çıkarıyor


Kudret köşeye sıkıştıkça saldırganlaşıyor. Hamleleri boşa giden Kudret, acısını Meryem'den çıkarıyor. Fikret ise Zehra'nın susmayacağını fark edince ipleri eline alıyor ancak Hikmet'in karısına karşı tutumunu hesaba katmıyor. Önceleri Yusuf ve Maral arasındaki yakınlaşmayı görmezden gelen Hikmet, artık bu durumdan ciddi anlamda rahatsız olmaktadır. Buna dayanamayan Hikmet harekete geçer. Fikret ve Kudret, Ülfet’e olan öfkelerini konak halkına eziyet ederek çıkarırken Ülfet tüm bunlara sessiz kalamaz ve Kudret için belki de en güçlü darbelerinden birini indirir.


Kırlangıç Fırtınası 4. Bölüm FragmanıSon bölümde neler olmuştu?


Çocuğunun peşine düşen Ülfet, hamleleriyle Kudret'i köşeye sıkıştırıyor. Kudret giderek daha zor durumdadır. Her yaşanan olay Kudret'e otorite kaybettirmektedir. Konak dedikodularla çalkalanmaktadır. Herkes korku içerisindedir ancak Zehra susmaz, geri adım atmayı düşünmez. Fikret'in neler yapabileceğini de görmez. Ülfet ise zaten çocuğunu bulana kadar susmayacaktır...


2. Fragman


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS