Kırlangıç Fırtınası 7. bölüm fragmanında Kudred annesini karşısına alıyor

Kırlangıç Fırtınası 7. bölüm fragmanında Kudred annesini karşısına alıyor

Kırlangıç Fırtınası 7. bölüm fragmanı heyecanlı geçecek bölüme dair ilk ipuçlarını verdi. FOX ekranlarının merakla beklenen dizilerinden Kırlangıç Fırtınası yeni bölümünde Fikret ve Kudret ilk kez karşı karşıya geliyor. Diğer yandan Cemal artık hem Ülfet'e hem de Turaboğlu ailesine büyük sorunlar çıkaracak... Merakla beklenen Kırlangıç Fırtınası 7. bölüm fragmanı ve ipuçları haberimizdedir.

Dram türündeki Kırlangıç Fırtınası 7. bölüm fragmanı ile yeni bölüm öncesinde ilk ipuçlarını dizinin takipçileriyle paylaştı. Bu bölümde Cemal hesaplaşmak için harekete geçerken, Ülfet ve Turaboğlu ailesinin artık en büyük kabusu o olacaktır. Diğer yandan Kudret her zaman birlikte hareket ettiği annesi Fikret'i ilk kez karşısına alıyor! Dizinin takipçileri yine dizi boyunca ekran başından ayrılmak istemeyecekleri bir bölümle karşılaşacak. Kırlangıç Fırtınası yeni bölümüyle bu akşam saat 20.00'de FOX'ta ekrana gelecek. İşte Kırlangıç Fırtınası 7. bölüm fragmanı ve ipuçları...


Kudret ve Fikret ilk kez karşı karşıya!


Ülfet kendine geliyor ancak bu kez Kudret ve Fikret ikilisinin haricinde bir sorunu daha vardır. Abisi Cengiz'in ne ölüsüne ne de dirisine ulaşamayan Celal artık Ülfet'in ve Turaboğlu ailesinin en büyük kabusu olacaktır. Ülfet'in yanında duran Meyrem'in sıkıntıları giderek büyümektedir. Fikret'i karşısına alan Meyrem için artık konak bir cezaevinden farksızdır. Diğer yandan Şahin ve Yusuf ilk kez, Maral için karşı karşıya gelirler. Zehra ve Hikmet'in ise sınavları zorlaşmaktadır. Zehra ölümle burun buruna gelir. Kudret ise zaferini kutlarken annesi Fikret'in aşağılamalarına dayanamaz ve ikili ilk kez karşı karşıya gelir!


Kırlangıç Fırtınası 7. Bölüm FragmanıGeçen bölümde neler olmuştu?


Kırlangıç Fırtınası dizisinin geçtiğimiz hafta yayınlanan bölümünde; Ülfet'ten kurtulduğunu düşünen Kudret, zafer kazandığını düşünerek rahatlamıştır ancak başına geleceklerden habersizdir. Meryem aklındaki sorularla kendini Ürgüp sokaklarında kaybederken, Hikmet annesiyle hesaplaşmaya girer. Karnındaki bebekle annesinin karşısına çıkan Hikmet'in sorunları giderek büyüyor. Maral ve Şahin arasındaki yakınlaşma Şahin ile Yusuf'u karşı karşıya getirir.


Kırlangıç Fırtınası 7. Bölüm 2. Fragmanı


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS