Kısmetse Olur 180. Bölüm' de Şok Evlenme teklifi! Kanal D canlı - izle

A A

19.05.2016 - 12:07 Son Güncelleme:

Kısmetse Olur'da bir evlenme teklifi daha! Tankut, Dani'ye evlenme teklif ediyor! Tankut'un sıradışı evlilik teklifine Daniela ne cevap verecek? Kısmetse Olur yeni bölümüyle hafta içi her gün 12.45'te Kanal D'de! Kısmetse Olur 180. bölüm fragmanı yayınlandı. Kısmetse Olur'da bu hafta neler olacak? Kısmetse Olur'u Kanal D ekranlarından canlı izlemek için haberimizde ki linke tıklayınız..

Kısmetse Olur 180. Bölüm' de Şok Evlenme teklifi! Kanal D canlı - izle

Kısmetse Olur'da Hazal'ın kına gecesi yapılıyor ve Hazal gözyaşlarını tutamıyor! Hazal'ın kına gecesinde neler olacak neler! Kısmetse Olur yeni bölümüyle hafta içi her gün 12.45'te Kanal D'de!

 

KISMETSE OLUR YENİ BÖLÜM 180. BÖLÜM KANAL D CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Kısmetse Olur heyecanı kaldığı yerden devam ediyor. Ekranların sevilen yarışması olan Kısmetse Olur'da bu hafta bombalar patladı. bugün ekrana gelecek olan Kısmetse Olur 178. bölümde izleyiciyi ekrana kilitleyecek gibi duruyor.

Kısmetse Olur 32. Hafta Finali'nde bu hafta kimler elenecek? sorusunun yanıtı belli oldu. Birbirinden iddialı 8 kadın ve 8 erkek yarışmacısı ile hafta içi her gün izleyicilerle buluşan ve hafta sonu eleme gecesiyle izleyicinin karşısına çıkan Kısmetse Olur'da iki isim elendi. İşte Kısmetse Olur'da elenen o isimler...

Kısmetse Olur'da dün yeni bir eleme heyecanı yaşandı. Kısmetse Olur 32.Haftanın Finali'nde, yine gerginlik vardı ve eve iki isim birden veda etti. Kısmetse Olur'da bu hafta iki aday birden elendi. Hem erkekler evinden hem de gelinler evinden bir isim Kısmetse Olur evine veda etti. Kısmetse Olur damat adaylarından Batuhan Terzi gelin adaylarından da Aycan Tunç elendi.
Kısmetse Olur'da bu hafta Cumartesi günü yapılan Halk oylamasında Emre ve Hazal birinci oldu. Kısmetse Olur 32.Haftanın Finali bölümüyle 15 Mayıs Pazar akşamı saat 15.45'te Kanal D'de ekrana geldi.

Kısmetse Olur evinde haftanın birincileri evlilik hazırlıklarına başlayan Emre Ubeyli ve Hazal Atabek oldu. Emre bekarlığa veda partisi verdikten sonra bu birincilikle keyif buldu. Kısmetse Olur evinde asıl bomba elenenlerden çok geri dönenler oldu. Zira erkekler evine Erdem Dalfidan gelinler evine da Ceyda Kırıcı dönüş yaptı.

Melis, damat adaylarından Batuhan Terzi ile tartışmaya giriyor ancak Kısmetse Olur'da damat adayları Emre için bekarlığa veda partisi düzenliyor ancak Hazal bu duruma ilginç bir şekilde müdahale ediyor. Emre'nin bekarlığa vedasında Hazal durmuyor! Kısmetse Olur yeni bölümüyle hafta içi her gün 12.45'te Kanal D'de!

Melis ve Batuhan arasında soğuk savaş!

Kısmetse Olur 32.Haftanın Finali'nde, yine gerginlik tırmanıyor ve eve iki isim birden veda ediyor!
Kısmetse Olur 32.Haftanın Finali bölümüyle Pazar 15.45'te Kanal D'de!

Melis, damat adaylarından Batuhan Terzi ile tartışmaya giriyor ancak Kısmetse Olur'da damat adayları Emre için bekarlığa veda partisi düzenliyor ancak Hazal bu duruma ilginç bir şekilde müdahale ediyor. Emre'nin bekarlığa vedasında Hazal durmuyor! Kısmetse Olur nefes kesen bir final haftası fragmanı ile izleyenlerini büyülemeye hazırlanıyor.

Kanal D ekranında yayınlanan sevilen yarışma programı Kısmetse Olur 32. haftanın finali fragmanı yayınlandı. Soluk soluğa izleyeceğiniz Kısmetse Olur 32. haftanın finali fragmanında gergin anlar yaşanacak. Nefes kesen sahnelerin yaşandığı gergin anların bir an bile eksik olmadığı Kısmetse Olur 32. hafta'nın finali fragmanı ve merak edilen tüm detayları haberimizde...

Kanal D ekranında yayınlanan sevilen yarışma programı Kısmetse Olur 32. haftanın finali fragmanı yayınlandı. Soluk soluğa izleyeceğiniz Kısmetse Olur 32. haftanın finali fragmanında gergin anlar yaşanacak. Nefes kesen sahnelerin yaşandığı gergin anların bir an bile eksik olmadığı Kısmetse Olur 32. hafta'nın finali fragmanı ve merak edilen tüm detayları haberimizde...


Kısmetse Olur 32. haftanın finali fragmanı yayınlandı!
Kısmetse Olur heyecanı kaldığı yerden devam ediyor. Ekranların sevilen yarışması olan Kısmetse Olur'da bu hafta bombalar patladı. Pazar günü ekrana gelecek olan Kısmetse Olur 32. hafta'nın finali fragmanında eve iki kişi veda edecek.

Ekranların en çok takip edilen evlilik programı Kısmetse Olur'un yeni bölümde neler oluyor? Daniela, Mehtap veNur ise Mehtap hakkındaki düşüncelerini dile getiriyor. "Gong!" sesine çeyrek kala eve eski gelin ve damat adayları geliyor. Bunun nedeni ise hiçbir şeyden haberleri olmayan Emre ve Hazal'ın düğünlerinin habercisi Emre'ye bekârlığa veda partisi... Erkekler evi boşaltılıyor güzel bir kareografi hazırlığı ile dans hocası geliyor. Evdeki erkek adayları mutluluktan havaya uçuyor. Bir de Emre'nin kızlarla salsa dansı yapması, az kalsın bu mutlu günü gölgede bırakacak gerginliklere neden olacaktı. Gelin adayımız Hazal çok kıskanç, anında erkekler evini basıyor ve hesap soruyor. Emre Hazal'ın sinirli davranışları karşısında sakinliğini korkuyor ve tadlarının kaçmasına izin vermiyor. İkili Ankara Oyun Havaları eşliğinde çok eğleniyor. Emre'nin itirazları ama Adnan'ın ısrarları üzerine yoğurt içerisinde altın bulma oyunu oynanıyor. bu oyun evde renkli karelere sahne oluyor. Kısmetse Olur'un 13 mayıs yeni bölümü için meraklı bekleyiş başladı.
Kısmetse Olur'da dün son bölümde neler olmuştu? Ayça aylardır dostu, arkadaşı olduğunu itiraf ettiği Emre'nin eve kucak dolusu güller eşliğinde gelmesi ile heyecandan göklere uçuyor. Damat ve gelin adaylarının an ve an şahitlik ettikleri bu görüntüler uzun vadede hafızadan silinecek gibi görünmüyor ki, Onur Tezel ve Batuhan Cimili'de kıl payı diskalifiye olmaktan kurtuluyorlar. Ayça'nın sönen hisleri yeniden alev almış durumda gibi gözüküyor. Batuhan'ı hayatından çıkartan Ayça'nın tek dileği "Gong!" sesi duyulmadan Emre'nin eve gelmesi. Emre eve gelecek mi? Bu hafta eve kim veda edecek, merak edilen kilit sorular açılacak mı?

 

Kısmetse Olur son bölümü Batuhan Cimilli'nin Ayça Beğen ve Emre Atik hakkında yaptığı ifşa ile sallandı. Ayça Beğen ile Emre Atik dışarda sevgililer mi? Batuhan Cimilli öyle ithamlarda bulundu ki damat adayları Ayça'ya cephe aldı.