ajanda

Canlı yayın: Kısmetse Olur canlı izleme özelliği Kanal D ve 'kanald.com.tr'de devam ediyor

  1. Ajanda

Canlı yayın: Kısmetse Olur canlı izleme özelliği Kanal D ve 'kanald.com.tr'de devam ediyor

Canlı yayın: Kısmetse Olur canlı izleme özelliği Kanal D ve 'kanald.com.tr'de devam ediyor

Kısmetse Olur canlı yayını ile evdeki son gelişmeleri takipçileriyle buluşturan yayıncı kuruluş Kanal D'nin resmi internet adresinde bulunan linki aktif hale getirdi. 20 Mayıs tarihinde gerçekleştirilen haftalık finalde eleme adayları damatlar evinden Şerif, gelinler evinden ise Rabia oldu. İşte, Kısmetse Olur'da haftanın finalinde yaşananlar ve Melis'in fenalık geçirdiği o görüntüler...

"Kısmetse Olur kim elendi?" sorusunun yanıtsız kaldığı haftada canlı yayında şimdiye kadar evde hiç görülmemiş görüntülerin kolajının aktarılacağı açıklandı. Şerif ile Rabia'nın eleme adayları arasında yer aldığı gecede zarftan çıkan sonucu duyuran Seda Akgül, 'Eleme yok' notu ile tüm yarışmacıları sevindirdi. Kısmetse Olur'un son bölümünde programa veda eden isim olmazken adaylar büyük finale doğru yaklaştıkça evde yaşanan ilişkilerini sonuca bağlamak için mücadele etmeye devam ediyor.

KISMETSE OLUR CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ...

Adnan ve Didem Delen arasındaki tartışmada ise bu kez geçtiğimiz haftaların intikamını almak isteyen Adnan, korumasını başka bir adaya verecek. Kına gecesi ve evlilik sürprizlerine karşılık Adnan’ın koruma oyunu Didem’e değil de Aycan’a vermesi ise evde gündem olacak. Didem’in önceki haftalarda evdeki yalnız bir adaya koruma oyu verdiğini hatırlatan Adnan, kız arkadaşına hiç beklemediği bir yanıt vermiş olacak.

ŞEHMUS'UN DİSKALİFİYE OLDUĞU KAVGA İÇİN TIKLAYINIZ...

Melis’in ailesinin yanına tek başına gittiği için pişman olduğunu dile getiren İlkay daha önce defalarca dilediği özrü yine tekrarladı. Oraya annesiyle birlikte gitmesi gerektiğini ifade eden damat adayı bunun için pişman olduğunu dile getirdi. Melis ise İlkay’ın kendisine yönelik tavırlarını devam ettirmesi halinde “İlkMel” ilişkisi diye bir şeyin kalmayacağını söyledi.

MURAT VE ADNAN TARTIŞIYOR

Murat’ın eve geldiği ilk anlarda Tuğçe için geldiğini söylemesi haftalık özel olarak yayınlanan bölümde de gündeme gelecek. Murat’ın bahsi geçen konuyu kapatmaya çalıştığını söyleyen Adnan, “Sen bu mevzuyu Emre’nin korkusundan kapatıyorsun” diyecek. Emre ise kız arkadaşının aynı konu içerisinde yer almasından rahatsız olarak “Böyle bir durum bu platformda değil de dışarıda olsaydı daha başka olurdu” diyerek Murat’a gözdağı verecek.

KISMETSE OLUR’DA ÖNCEKİ HAFTA KİM GİTTİ?

Onur ve Melis’in haftanın birincileri olduğu haftada Melis’in daha fazla oy almasıyla birlikte eleme adayları arasında yer alan Enes ve Rabia zarftan çıkacak sonucu beklemeye başladı. “Birinci olan aday evini korur” notunun çıkmasıyla birlikte Enes yarışmaya veda eden isim olurken Seda Akgül damat adayı ile vedalaştı.

{$ nextTitle $}

{$ item.Category.Title $}

{$ item.Title $}

{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}

{$ item.Description $}

{$ item.Category.Title $}

{$ item.Title $}

{$ item.Category.Title $}

{$ item.Title $}

{$ item.Category.Title $}

{$ item.Title $}

ilgili haberler

 
LG
MD
SM
XS