ajanda

Kısmetse Olur 21 Mart Salı yeni bölüm fragmanında Farima ve Gamze Emre’yle ilgileniyor

  1. Ajanda

Kısmetse Olur 21 Mart Salı yeni bölüm fragmanında Farima ve Gamze Emre’yle ilgileniyor

Kısmetse Olur 21 Mart Salı yeni bölüm fragmanında Farima ve Gamze Emre’yle ilgileniyor

Kısmetse Olur yeni bölüm fragmanı yarın ekrana gelecek olan bölümde eve dahil olan eski yarışmacı Emre Ubeyli ile tüm gelin adaylarının ilgilendiğini gösterecek. Kanal D’nin beğeni ile takip edilen rekortmen yarışma programında eski adaylar birer birer eve dönmeye devam ederken Melis ve Rabia’nın ardından bu kez eve gelen isim Emre Ubeyli oldu. Melis eve kendisi için geldiğini düşündüğü Emre’ye koşarak sarılsa da hiç beklemediği bir yanıt aldı. Kısmetse Olur’un 21 Mart’taki bölümünde adaylar Emre’yi tanımaya devam ederken yakışıklı damat adayı özel odada Gamze ile görüşme yapacak. İşte, Salı günü yayınlanacak olan 388’inci bölümün tanıtım videosu…

Kısmetse Olur 388’inci bölüm fragmanı eve dahil olan Emre Ubeyli ile gelin adayları arasında yakınlaşma yaşanacağını gösterdi. Geçtiğimiz günlerde önce Adnan ardından da Onur ile ilgilenen Farima hedefine bu kez Emre’yi aldı. Salonda yaptığı görüşmede “En çok seni tanımak istiyorum” diyen Farima, Emre ile yaptığı konuşmadan memnun ayrılırken Gamze de hızlı bir şekilde hareket etmeye çalışacak. Kısmetse Olur’un yeni bölümünde Emre’yi özel odaya davet edeceğini söyleyen Gamze, yaptığı konuşmada sadece onun adını vereceğini söyleyecek. İşte, gelecek bölümün tanıtım videosu ve yarınki programda yaşanacaklar…

KISMETSE OLUR SON BÖLÜM İZLE

Sevilen yarışma programının pazartesi günü ekranda olan bölümünde eski yarışmacılar eve katılmaya devam ederken, Emre’yi evde gören Melis büyük bir sevinç yaşadı. Çığlık atarak Emre’ye koşan Melis, “Benim için mi geldin yoksa eve ziyarette mi bulundun?” diye sordu. Emre’den istemediği bir yanıt alan Melis gözyaşlarına boğulurken haftanın finalinde kendisiyle kavga eden Farima’nın Emre’ye yaklaşması ise dikkatlerden kaçmadı.

KISMETSE OLUR HAFTANIN FİNALİNDE KİM GİTTİ?

Dün akşam yayınlanan bölümde Altuğ ve Melis arasında yapılan oylamanın sonrasında kesinleşirken Melis'i kurtaran kişi Didem oldu. Melis önce Kemal ile ardından da Farima ile şiddetli bir kavga yaşadı. Eve veda eden isim ise Didem'in birinci seçilmesiyle birlikte Altuğ oldu. Önümüzdeki günlerde yarışmaya devam etmeyi garantileyen Melis, Kemal'in sırlarını anlatması nedeniyle "Şu an yaptığın çok ayıp bir şey" diyerek damat adayına yüklendi.

ADNAN İLE DİDEM YENİDEN ZİRVEDE

Bir süredir haftanın birinciliğini kaptıran Didem, yeniden birinci olmanın mutluluğunu yaşarken Adnan’ın da erkekler evinin birincisi seçilmesi çifti oldukça rahatlattı. Gelin ve damat adayları kullandıkları oylar sonucunda önce evden gitmesini istedikleri isimleri belirleyecek ardından da koruma altına alınan isimler herkesin içerisinde açıklanacak. Yarışmaya veda edecek olan isim ise Didem ve Adnan arasından kimin evini koruma altına alacağına bağlı olacak. Dönem dönem iki adayın elendiği evde zarftan “Eleme yok” notu çıkması halinde ise tüm adaylar yarışmaya veda edecek.

{$ nextTitle $}

ilgili haberler

{$ item.Category.Title $}

{$ item.Title $}

{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}

{$ item.Description $}

{$ item.Category.Title $}

{$ item.Title $}

{$ item.Category.Title $}

{$ item.Title $}

{$ item.Category.Title $}

{$ item.Title $}

ilgili haberler

 
LG
MD
SM
XS