Kızım dizisi yeni bölüm fragmanı (9 Kasım 2018 8. bölüm 2. fragman)

Kızım dizisi yeni bölüm fragmanı (9 Kasım 2018 8. bölüm 2. fragman)

TV8 ekranların yayınlanan Kızım dizisi yeni bölüm fragmanı ile 9 Kasım’daki bölümde yaşanacakları gösterdi. Demir’in Öykü’yle birlikte vakit geçirmeye başlamasının ardından önemli gelişmelerin yaşanacağı dizide Asu’nun adımları dengeleri değiştirecek. İşte Kızım’da yaşanacak yeni gelişmelerin yer aldığı tanıtım videosu…

Kızım fragman videosu Demir’in Öykü’ye yaşattıkları nedeniyle pişmanlık duymaya devam edeceğini gösterdi. Asu için tehlikeli sürecin başladığı haftada yapılacak müdahaleler her şeyi değiştirecek. İşte Kızım yeni bölüm tanıtımı ve bu hafta dizide yaşanacaklar…

KIZIM DİZİSİ FRAGMAN VİDEOSU

KIZIM DİZİSİNİN KONUSU NE?

Öykü(Beren Gökyıldız) 8 yaşında, yaşıtlarından farklı olarak algısı çok açık olan, empati duygusu gelişkin ve çok akıllı bir kızdır. Doğduğundan beri birlikte yaşadığı teyzesi onu terk edince daha önce hiç görmediği babası Demir’i bulmak zorunda kalır.

Hayatında sorumluluk almamış, yetimhanede büyümüş bir dolandırıcı olan Demir (Buğra Gülsoy); Öykü’nün onu bulmaya geldiği gün tutuklanır. Demir, kızına bakması şartıyla mahkeme tarafından salınır ancak Demir, o gün tanıştığı Öykü’yle yaşamayı istememektedir... Demir ve ortağı Uğur (Tugay Mercan) bir yandan Öykü’den kurtulmaya çalışırken, bir yandan da büyük bir vurgun yapma planı içindedirler.

Bu büyük vurgunun hedefinde olan Candan (Leyla Lydia Tuğutlu) ise sakin görünen hayatında geçmişin büyük acılarını gizlemektedir. Tüm bu tesadüflerle hayatın bir araya getireceği insanların hiçbirinin bilmediği ise Öykü’nün büyük bir sırrı sakladığıdır.

 

 

 

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS