Klavye Delikanlıları 3. bölümde Kerem'ın başı belaya giriyor

  1. Ajanda
Klavye Delikanlıları 3. bölümde Kerem'ın başı belaya giriyor
Klavye Delikanlıları 3. bölümde Kerem'ın başı belaya giriyor

Yeni komedi ve 'internet' dizisi Klavye Delikanlıları yeni bölüm fragmanıyla Kerem'in kundaklama olayı sonrası zor dakikalar yaşayacağını gösterdi. Kundaklamanın üzerine kalmaması için büyük çaba sarf eden Kerem, rahat hareket edememeye başlayacak. İşte Klavye Delikanlıları'nda 17 Ekim Salı günü yayınlanacak bölümde yaşanacakların aktarıldığı tanıtım videosu...

Klavye Delikanlıları son bölümde ihale olayı diziyi karıştırmış gençler hedeflerindeki kişiyi değiştirmek zorunda kalmıştı. Öte yandan Neriman'ın sağlık sorunları nedeniyle öfkesini başkalarından çıkarmak istemesi etrafındakileri zora sokmuştu. Peki,  bu hafta ekranda olacak bölümde hangi olaylar yaşanacak?

KLAVYE DELİKANLILARI 3. BÖLÜM ÖZETİ

Yayıncı kuruluşun diziin 17 Ekim'deki bölümüyle ilgili yaptığı açıklama şu şekilde; Büyük sınavı Bayram veriyor. Seyran’ın bıraktığı mektup, ardında bin bir tane soruyla Bayram’ı allak bullak etmiştir. Bizimkiler, Güneş Hanım’a durumu izah edememeleri bir yana hem paralarından olmuşlar hem de Bayram’ın ağır depresyonuyla baş başa kalmışlardır. Ekip birbiriyle küs oldukları bedbaht günler geçirirken şantaj meselesi yüzünden itibarını kaybetmiş olan Hakan Baydar’ın soruşturması bitmemiş, “şantaj kaseti” olayı siber suçların gözetimi altına girmiştir. Meseleyle bizzat Komiser Cevdet ve yol arkadaşı Sibel ilgilenirken sorgu odasında Hakan Baydar’ın metresi Arzu vardır... Mahallede ise herkes kendi ekmeğinin peşinde koşturmaktadır. Kerem kundaklama olayından dolayı başını belaya sokmuş, Neriman menopoza girmiş, Hiko Dayı bizimkilere akıl verirken kendisi ne yapacağını bilemez hale gelmiştir. Semiha’nın internetle tanışmasıyla üçüncü gözü açılmış ve komşularının nabzını tutmaya başlamıştır. Bayram daha kendisini bile toparlayamadan magazin dünyasının en ünlü playboyunun peşine takılan ekibimizi eğlenceli, komik ve sürprizli bir macera bekliyordur.

GEÇTİĞİMİZ HAFTALARDA KLAVYE DELİKANLILARI'NDA HANGİ OLAYLAR YAŞANMIŞTI?

Yayıncı kuruluştan dizinin bu haftaki bölümüyle ilgili yapılan açıklama ise şöyle; Hackerler iki iddialı rakip firmanın kaderlerini belirliyor. Bizimkiler, takıldıkları polis çevirmesinden büyük bir şans eseri paçayı kurtarırlar. Hapse atılma korkuları yine ertelenmiş ve evren onlara güzel bir kıyak geçmiştir. Bu başarılarının ardından yeni hedef belirlemeleri gereken ekip, soluğu meşhur bir gece kulübünde alır. Hem başarılarını kutlayacak, hem de sosyetenin nabzını yakın mesafeden kollayacaklardır. 

KLAVYE DELİKANLILARI OYUNCULARI İÇİN TIKLAYINIZ...

Kuzen Volki tam bir zengin avcısı gibi, metresi Arzu ile takılmakta olan holding sahibi Hakan Baydar’ı gözüne kestirir. Hakan Baydar bu sıralarda en ciddi rakibi Tezcan Holding ile bir enerji ihalesine girecektir. Fakat özel hayatı yüzünden bizim ekibin eline, tahmin edemeyeceği bir koz verir. Bir yandan Hiko Dayı ansızın mahalleye geri dönen sevdiği kadın Nergis’ten kaçacak delik ararken, Tahir ilan-ı aşk etmekle ilgili bir sınav atlatacak, Veli Dayıoğlu ise Selen’i elde etmeye çalışırken hayatı Kerem’in burnundan getirmeye devam edecektir.  Kendilerini hem sanal hem de gerçek bir operasyonun içinde bulan klavye delikanlılarını yine zorlu ve komik bir macera bekliyordur.

 

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS