Melis Ayça Değirmencioğlu kimdir? (Karius Instagram’dan mesaj attı iddiası!)

Melis Ayça Değirmencioğlu kimdir? (Karius Instagram’dan mesaj attı iddiası!)

Melis Ayça Değirmencioğlu, Beşiktaş’ın kalecisi Karius’un Instagram’dan mesaj attığı iddiası üzerine sosyal medyanın gündemine oturdu. Beşiktaş’a transfer olmasından bu yana yakışıklılığı ile dikkatleri üzerine çeken Karius, spor basınının olduğu kadar magazin basınının da ilgisini çekmişti. Peki, Karius’un mesaj attığı iddia edilen Melis Ayça Değirmencioğlu kimdir?

Instagram ve Twitter’da fenomen olan Melis Ayça Değirmencioğlu sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla dikkatleri üzerine çekti. Karius’un kendisine gönderdiği mesajın ekran görüntüsünü takipçileriyle paylaşan Değirmencioğlu, yakışıklı kaleci Türkiye’ye transfer olduğunda da bir paylaşımda bulunmuştu. Paylaşımı ifşa olarak değerlendirenlere sitemde bulunan blogger daha önceden Karius’la ilgili bir paylaşım yaptığı için gelen mesajı paylaşmak istediğini ifade etti.

BLOGGER MELİS AYÇA DEĞİRMENCİOĞLU KİMDİR?

1989 doğumlu olan Değirmencoğlu, sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla fenomen hale gelmişti. Instagram ve Twitter’da 300 bini aşkın takipçisi bulunan Değirmencioğlu aynı zamanda bloggerlık da yapıyor. Bilkent Üniversitesi Turizm Otel İşletmeciliği mezunu olan blogger kendisinin kombinlediği ve tasarladığı ürünleri internet adresi üzerinden satışa sunuyor.

KARİUS: BÖYLE BİR ŞEY İLK DEFA BAŞIMA GELDİ

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS