Meltem Miraloğlu kimdir, kaç yaşında ve kiminle evlendi?

Meltem Miraloğlu kimdir, kaç yaşında ve kiminle evlendi?

Meltem Miraloğlu yaptığı evlilik sonrasında magazin basınının gündeminde üst sıralardaki yerini aldı. Rol aldığı dizideki karakterin gerçekleştirdiği evliliğe yaş olarak benzer bir evlilik yapan genç oyuncu sosyal medyada da oldukça konuşuldu. Peki, Meltem Miraloğlu kimdir, kaç yaşında ve hangi dizilerde oynadı?

Meltem Miraloğlu 80 yaşındaki bir ABD’li ile dünyaevine girmesinin ardından magazinin gündemine oturdu. “Hayat Devam Ediyor” adlı dizide “çocuk gelin” karakterine hayat veren genç oyuncu bu karakterle tanınırlığını artırmıştı.


Meltem Miraloğlu, 2016 yılında oyuncu ve yönetmen Tayfur Aydın ile evlenmiş ve 2017 yılında sessiz sedasız boşanmıştı. Genç oyuncu şimdi ise ABD'de yaptığı evlilikle gündeme geldi.


13 Ocak 1987'de Diyarbakır'da dünyaya geldi. Çocukluğundan beri oyunculuğa ilgili olduğunu söyleyen Miraloğlu, Müjdat Gezen Güzel Sanatlar Akademisi'nden mezun olmuştur. İlk olarak "Hayatı Çalınan Çocuklar Sosyal Sorumluluk Projesi" reklam filminde oynamıştır. Daha sonra ise Hayat Devam Ediyor adlı dizide oynamıştır.


Daha sonra "Adını Kalbime Yazdım" adlı dizide "Dicle" karakterine hayat vermiştir.


Meltem Miraloğlu, 80 yaşındaki Amerikalı ile evlendi

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS