Naz Mila kimdir, kaç yaşında ve nereli?

Naz Mila kimdir, kaç yaşında ve nereli?

Katıldığı yarışma programları ve sosyal medya paylaşımları ile gündem olan Naz Mila evlendi. Mila’nın evliliği sosyal medyada gündem olurken yeni evli çiftin paylaşımları takipçileri tarafından oldukça beğenildi. Peki, Naz Mila kimdir, kaç yaşında ve nereli?

Bir evlenme programıyla ünlenen Naz Mila, 1991 yılında Azerbeycan’da dünyaya geldi. Evlendirme programındaki açıklamaları ve yaşadığı ilişkilerle dikkatleri çekti. Programın sona ermesinin ardından ise yaptığı sosyal medya paylaşımlarıyla adından söz ettiriyor.


Özellikle büyük bir muzu çikolata batırarak yemeye çalıştığı video çok konuşulmuş, binlerce yorum almıştı. Çok genç yaşta yaptığı evliliğinden Milana isminde 8 yaşında bir kızı olan Naz Mila 2019 yılında ise bir kez daha dünya evine girdi.


NAZ MİLA EVLENDİ


Mila evliliğini sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımlarla duyurdu. “Evlenme programında evlenmedim ama kendim bakın nasıl bir koca buldum. Evet evlenemezsin dediler evlendim.” İfadelerini kullanan Naz Mila’nın paylaşımı çok sayıda beğeni aldı.

ilgili haberler
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS