No 309 63. bölüm fragmanı: Lale, Onur'un değerini bir kez daha anlıyor

  1. Ajanda
No 309 63. bölüm fragmanı: Lale, Onur'un değerini bir kez daha anlıyor
No 309 63. bölüm fragmanı: Lale, Onur'un değerini bir kez daha anlıyor

Yeni sezonda "devam" kararı alan No 309 dizisi yeni bölüm fragmanını projenin takipçileriyle buluşturdu. Onu ve Lale'nin geçtiğimiz hafta yaşadıkları tatsız süreç sonrasında barışma kararı almaları gündem olmuştu. İşte takipçilerinin heyecanla beklediği eğlence dizisinin yeni bölüm tanıtımı...

No 309 son bölümde Lale, Onur'un ne kadar iyi bir baba olduğunu açıklamış ve ona övgüler yağdırmıştı. Eşinden gelen övgüler karşısında ne yapacağını bilemeyen Onur ise bebeğiyle ilgilenmeye devam etmişti. Peki, 11 Ekim'de bir kez daha ekranda yer alacak dizide hangi gelişmeler yaşanacak?

NO 309 63. BÖLÜM ÖZETİ

Onur ve Lale başbaşa vakit geçirmek için Erol ve Filiz'le iddiaya girerler ve kazanırlar. Yıldırım Songül'ün hışmından korunmak için hasta numarası yapmaya devam eder ve Kurtuluş'ta ona bu konuda destek olur. Fakat Songül'ün Harun'la yakınlaşması Yıldırım'ın sinirlenip birden ayaklanmasına neden olur. Lale'nin babasıyla ilgili yaşadığı bu çalkantılı süreç Onur'un Lale'ye gerçekleri söylemesine engel olmaya devam edecek midir?

SEZON FİNALİNDE NELER YAŞANMIŞTI?

Lale sezon finalinde ikinci kez hamile olduğunun müjdesini verirken Onur, aldığı güzel haberler havalara uçacak. “Sen bana hayatın en güzel hediyesisin” diyen Lale, eşine olan sevgisini bir kez daha gösterecek. Yayıncı kuruluş tarafından yapılan açıklama ise şöyle: Lale Onur’a hamile olduğunu nasıl söyleyeceğini düşünür, sonunda doğum gününde açıklamaya karar verir. Onur da Lale için bir parti organize etmektedir. Bu arada Betül şantaj yaparak halayı kendi tarafına çekmeye çalışır, çünkü en büyük kozu olan Özge’yi kullanırken halanın da desteği önemlidir. Hülya ise abisine olan biten her şeyi aktarmaya devam eder ve artık ortaya çıkması gerektiğini söyler. Lale yeni yaşında hayatındaki en büyük karşılaşmayı yaşayacağından habersizken, Onur ise bir kızı olduğu gerçeğiyle sarsılır.


 

 

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS