Öğretmenler Günü hediye fikri… İşte hediye alternatifleri ve seçenekleri

24 Kasım Öğretmenler Günü hediyeleri her yıl olduğu gibi bu yıl da yakınlarını bu özel günde hatırlamak isteyen kişilerin tercihleri arasında olacak. İşte hala hediye almamış olanlar için Öğretmenler Günü hediye alternatifleri ve önerileri…Öğretmenler Günü hediye fikri için henüz bir karar vermemiş olanlar farklı alternatifler üzerinde duruyor. Peki, bu özel günde hangi hediyeler alınabilir? İşte anlamlı bazı hediye önerileri…
Tasarım Telefon Kılıfı: Öğretmeninizin kullandığı telefon modeline göre özel tasarımlı bir kılıf yaptırabilir ve 24 Kasım'da hediye olarak sunabiliriz.

Kişiye Özel Kalemler: Çok klasik gelebilir ancak, tüm Öğretmenler Günü'nde akla gelen ilk hediye seçeneği kalemler. Üzerine öğretmeninizin ismini ve soy ismini yazdırarak hazırlatabileceğiniz, çok anlamlı ve çok güzel hediye seçeneklerinden biri.

Teraryum: Çiçek almak istiyor ancak kalıcı olmaması nedeniyle kararsız kalıyorsanız, seçiminizi teraryumdan kullanabilirsiniz. Geometrik şekillerde veya yuvarlak bir fanus içerisine kaktüs - sukulent bitkileriyle hazırlanan teraryumlardan birini seçebilirsiniz.

Kol düğmesi: En güzel ve şık erkek aksesuarlarından biri olan kol düğmeleri bu konuda çok özel bir seçenek olacaktır. Öğretmeninizin isim ve soyadlarından oluşan bir kol düğmesi alabilirsiniz.

Kişiye özel renkli defterler: Öğretmeninizin ihtiyacı olan bir öğretmenler günü hediyesi almak isterseniz, kişiye özel renkli defterler bu konuda oldukça yardımcı olacak.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS