Öğretmenler Günü hediye seçenekleri… Anlamlı hediye fikirleri ve alternatifleri

Öğretmenler Günü hediye seçenekleri… Anlamlı hediye fikirleri ve alternatifleri

24 Kasım Öğretmenler Günü hediye fikirleri bu özel günde öğretmenlerine hediye almak isteyen birçok kişi tarafından araştırılıyor. İşte seçeneklerden yararlanmak isteyen kişiler için hazırlanmış Öğretmenler Günü hediye alternatifleri…

Öğretmenler Günü hediye seçenekleri bu yıl da birçok kişi tarafından kullanılıyor. Eğitimci kişilere hediye sunmak isteyen kişiler ise dönem dönem bu konuda kararsız kalabiliyor. İşte erkek ve kadın öğretmenlere alınabilecek bazı hediye alternatifleri…


HEDİYE ÖNERİLERİ


Tasarım Telefon Kılıfı: Öğretmeninizin kullandığı telefon modeline göre özel tasarımlı bir kılıf yaptırabilir ve 24 Kasım'da hediye olarak sunabiliriz.


Kişiye Özel Kalemler: Çok klasik gelebilir ancak, tüm Öğretmenler Günü'nde akla gelen ilk hediye seçeneği kalemler. Üzerine öğretmeninizin ismini ve soy ismini yazdırarak hazırlatabileceğiniz, çok anlamlı ve çok güzel hediye seçeneklerinden biri.


DİĞER HEDİYE ALTERNATİFLERİ İÇİN TIKLAYINIZ...


Teraryum: Çiçek almak istiyor ancak kalıcı olmaması nedeniyle kararsız kalıyorsanız, seçiminizi teraryumdan kullanabilirsiniz. Geometrik şekillerde veya yuvarlak bir fanus içerisine kaktüs - sukulent bitkileriyle hazırlanan teraryumlardan birini seçebilirsiniz.


Kol düğmesi: En güzel ve şık erkek aksesuarlarından biri olan kol düğmeleri bu konuda çok özel bir seçenek olacaktır. Öğretmeninizin isim ve soyadlarından oluşan bir kol düğmesi alabilirsiniz.


Kişiye özel renkli defterler: Öğretmeninizin ihtiyacı olan bir öğretmenler günü hediyesi almak isterseniz, kişiye özel renkli defterler bu konuda oldukça yardımcı olacak.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS