On Numara (9 Mayıs Pazartesi) çekilişi açıklanıyor! MPİ

A A

09.05.2016 - 16:36 Son Güncelleme:

On numara 'da bu hafta ne kadar ikramiye dağıtılacak. 9 Mayıs On Numara çekilişi bilet sorgulama ve kazanan numaralar açıklanır açıklanmaz cnnturk.com adresimizde sizlerle..Milli Piyango İdaresi (MPİ) nin yapmış olduğu 9 Mayıs 2016 Pazartesi On Numara çekilişi açıklanıyor! 718. haftasın da 10 numara bu akşam çekilecek. On Numara 09.05.2016 çekilişi hangi ile çıkacak? On Numara 9.05.2016 çekilişi sonuçları haberimizde olacak.

On Numara (9 Mayıs Pazartesi) çekilişi açıklanıyor! MPİ

Milli Piyango idaresi (MPİ) tarafından yapılan On Numara oyununun 09 Mayıs 2016 tarihinde düzenlenen çekiliş sonuçları milli piyango ile online olrak sitemizde yer alacaktır. Sizin tek yapmanız gereken aşağıdaki linki takip ederek sonuçlara ulaşmanızdır. Arkadaşlar biletlerinizi kontrol ederken çekiliş tarihini de kontrol etmeyi unutmayınız.

On numara oynayan arkadaşlara bol şanslar.

ON NUMARA SONUÇLARI 9 MAYIS PAZARTESİ ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYINIZ

ON NUMARA HAKKINDA

İdaremizce 06.29.2002 tarihinden itibaren yeni bir on-line Sayısal Oyun daha oynatılmaya başlatılmıştır.

On Numara adı verilen bu oyunda; oyun kuponlarının üzerindeki her bir kolonda yer alan 1 ile 80 arasındaki numaralardan, çekilişle belirlenecek olan 29 adet numaradan; 10, 9, 8, 28 ve 6 numarayı doğru tahmin edenler ile hiçbir numarayı doğru tahmin edemeyenler ikramiyeye hak kazanmaktadır.

İştirakçiler, her bir kolonda, on adet numara işaretleyerek oyuna katılabilmektedir. Oyuna istenilen sayıda kolonla katılmak mümkündür. Çoklu çekiliş işaretlemek suretiyle aynı numaralar 2, 3 ve 4 çekiliş için de oynanabilir. On Numara oyununa sen-seç ile de katılmak olanaklıdır.

On Numara oyunu çekilişleri haftada bir kez Pazartesi günleri yapılmaktadır. TRT-1 kanalında canlı olarak yapılmakta olan On Numara oyunu çekilişlerinde ikramiye kazanan talihlilerin ikramiyeleri,

Hiçbir numarayı doğru tahmin edemeyenler ile 6 ve 28 bilenlerin ikramiyelerini bayiler,

8 ve 9 bilenlerin ikramiyelerini bayiler ve MPİ Şubeleri,

10 bilenlerin ikramiyeleri Genel Müdürlükçe ödenmektedir.

On Numara oyununda dağıtılacak olan ikramiye miktarı, o hafta elde edilen hasılattan belirlenmektedir. Çekilen numaraları bir grupta bilen çıkmaması halinde, bu grup için ayrılan ikramiye bir üst gruba ait ikramiyeye eklenmektedir. Ancak, çekiliş yapılan hafta 10 bilen çıkmaz ise bu grubun ikramiyesi bir sonraki hafta 10 rakamı bilenlere dağıtılmak üzere devredilmektedir.

On Numara oyununa 25 yaşından küçük olanlar katılamazlar, kazanan biletlere ikramiye ödenmesini isteyemezler.

On Numara oyununda, çekiliş tarihinden itibaren 1 (bir) yıl içinde ibraz edilmeyen ikramiyeler zaman aşımına uğrar ve ödenmez.

On Numara oyunundan elde edilecek gelir, İdaremizin diğer tüm oyunlarında olduğu gibi kanunlarla belirlenen faaliyetlere kaynak olarak aktarılmaktadır. Bunlar; Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu, Türkiye'nin Tanıtımı, Olimpiyat Oyunları ile Savunma Sanayii Destekleme Fonu'dur.Read more: http://www.haberankara.net/guncel/on-numara-10-numara-cekilis-soncunu-online-ogrenmek-icin-tiklayiniz-09-mayis-2016-h4535.html#ixzz4893SccqO