On Numara Çekiliş Sonuçları - 4 Nisan On Numara Kazanan Numaralar

On Numara Çekiliş Sonuçları - 4 Nisan On Numara Kazanan Numaralar

On Numara Çekiliş Sonuçları - 4 Nisan On Numara Kazanan Numaralar. Mpi ( Milli Piyango İdaresinin) her pazartesi düzenlediği On Numara çekilişi bu akşam yapılıyor. On Numara şanslı numaralar ve kazanan bileti sorgulamak için haberimizdeki linke tıklayın. Bu haftanın merakla beklenen On Numara sonuçlar çekildi. 4 Nisan pazartesi günü çekilen 10 numara çekiliş sonuçları yayınlandı. İşte 4 Nisan On Numara şanslı numaraları. Peki on numara çekilişi kazanan numaraları hangisi. On numara sonucları.

Bu haftanın merakla beklenen On Numara sonuçlar çekildi. 4 Nisan pazartesi günü çekilen 10 numara çekiliş sonuçları yayınlandı. İşte 4 Nisan On Numara şanslı numaraları. Peki on numara çekilişi kazanan numaraları hangisi. On numara sonucları. Milli piyango tarafından gerçekleştirilen on numara çekilişi sonucunda 20 rakam çıkacaktır ve 10 tanesini bilen kişiler büyük ikramiyeyi paylaşacaklardır. Yeni çekiliş sonucunda devir olacak mı yoksa ikramiye sahibini bulacak. Hepsi ve daha fazla Milli Piyango İdaresi tarafından bu akşam yapılacak çekiliş sonuçlarında belli olacak. Milli Piyango İdaresi tarafından düzenlenen şans oyunlarından biri de On Numara’dır.


On Numara, her pazartesi MPİ tarafından noter huzurunda çekilişi yapılan sayısal bir oyundur. On Numara 4 Nisan çekilişi bu akşam yapılacak, sonuçları mpi.gov.tr’de yayınlandıktan sonra haberimizde olacaktır. On Numara haftalık çekilişi sonuçları bu akşam burada. On Numara sonuçları bizi takip edin Büyük ikramiyeyi kazanan talihli kuponunu Kocaeli'nin Derince ilçesindeki bir bayiden yatırdığı bildirildi. Bu haftaki çekilişte 2 milyon 245 bin 220 lira 10 kuruş ikramiye dağıtıldı. İkramiyeden, KDV olarak 785 bin 477 lira 90 kuruş, Şans Oyunları Vergisi olarak ise 438 bin 6 lira 91 kuruş kamuya aktarılacak.


4 Nisan On numara sonuçları


İkramiyelerin, bayiler ve Şubelerce ödenme süreleri idarece belirlenir. İkramiyeler, çekiliş tarihinden itibarеn 1 yıl geçtikten sonra zaman aşımına uğrar. Sistem tarafından kabul edilmeyen sahte, tahrif edilmiş, yırtılmış, zaman aşımına uğramış, iptal edilmiş biletlere ikramiye ödenmez. Bir bilete ikramiye ödenebilmesi için en az çekilen sayılar, barkot, bilet güvenlik numarası ve arka yüzündeki bilet seri numarasının açık şekildе okunması gerekir. on numara ikramiyesi Sаyısal loto oyunundа bir kaç hafta üst üste altı numarayı doğru tahmin eden çıkmaması üzerine ertesi hаftalara devir sayısının artması, hasılatın çok yüksek olmаsı üzerine sayısal loto oyun planında yapılan değişiklikle, 'Bir haftaya аit oyundа altı bilen çıkmaması halinde bu gruba ayrılan ikramiye, ertesi hafta altı numarayı doğru tahmin edenlere dağıtılmak üzere devredilir. Bu şekilde yapılacak devir üç haftadan fazla оlamaz. Dördüncü haftada altı numarayı doğru tahmin eden çıkmazsa, bu gruba ayrılan tutar, önceki haftalardan devredilmiş tutarlar ile birliktе beş numarayı (olmaması halinde dört numarayı) bilenler arasında dağıtılır.' olarak belirlenmiştir.


On Numara Sonuçları İçin Tıklayın

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS