Resimli Anneler Günü mesajları: Anlamlı sözler, güzel ve farklı mesajlar

Anneler Günü mesajları 2019 yılında da her yıl olduğu gibi hediyeleri süsleyecek. Annelerinin yakınında olmayan kişiler ise çeşitli platformlardan annelerinin Anneler Günü'nü tebrik edecek. İşte o hediyelerde ve tebriklerde kullanılabilecek resimli Anneler Günü mesajları ve o güne özel sözler...1
Resimli Anneler Günü mesajları: Anlamlı sözler, güzel ve farklı mesajlar ©Pexels
Anneler Günü için özel olarak hazırlanmış resimli mesajlar ve anlamlı sözler şöyle...
Sen hayatımın kutup yıldızı oldun. Nereye gidersem gideyim ışığının altında sevginle uyudum. Doğru yolu buldum. Seni seviyorum annem.
Başta kendi annem olmak üzere tüm annelerin Anneler Günü'nü kutluyor bizleri bu günlere getiren annelere teşekkürü bir borç biliyorum.
Dünyanın en iyi annesinin Anneler Günü kutlu olsun. Canım annem seni çok seviyorum...
Meğer dilimdeki ve beynimdeki en güzel kelime senin adınmış. Sana her seslenişimde ya acım diniyor ya da sevgim coşuyor. Anneler günü kutlu olsun.
Bize her türlü fedakarlığı yapan canım annem bize bir gün değil her gün Anneler Günü. Seni seviyoruz, değerlilerin....
Anne güllerin bezemesi, gülden deste anne, sözümde tutuklu, tarifsiz beste anne, yanar yürek, can bitkin kafeste, anne hasret bağırda, anne içimde aheste. Seni çok seviyorum anne, anneler günün kutlu olsun.
8
Resimli Anneler Günü mesajları: Anlamlı sözler, güzel ve farklı mesajlar ©pexels free stock
Bizi yetiştiren kendisini bize adayan tüm annelerin Anneler Günü'nü kutluyorum. İyi ki varsınız!
Senin kucağın, senin merhametin beni yaşama bağlıyor sevgili anneciğim. Anneler günün kutlu olsun.
Dünyanın bütün annelerinin Anneler Günü kutlu olsun. Bu özel günde hepinizi tebrik ediyoruz...
Bütün acılar üstüme yağınca sen bana açılan şemsiyesin annem. Seni çok seviyorum.
Biraz şans, biraz sevgi ve sabır, birer parça zaman, başarı ve memnuniyeti de eklersek malzemelere, hepsini karıştırıp senin için uzun ve dileklerinin gerçekleştiği bir “hayat pastası” yapabiliriz sanırım… Anneler günün kutlu olsun canım annem!
Dünyanın en iyi annesinin Anneler Günü kutlu olsun. En değerlim seni seviyorum. İyi ki varsın...
Senden yediğim terliğin acısıyla ağlarken bile "Anne" diyebiliyorsam bu ancak anne mucizesidir. Anneler Günün kutlu olsun cantanem.
Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Anneler günün kutlu olsun benim melek annem.
16
Resimli Anneler Günü mesajları: Anlamlı sözler, güzel ve farklı mesajlar ©pexels free stock
Tüm anneler dünyanın en kutsal varlıklarındandır. Unutmayalım ki cennet annelerin ayakları altında... Annelerimizin Anneler Günü kutlu olsun...
Anne senin yüreğin taş olsa dayanır mı, kuş olsa, çiçek olsa, gündüz olsa, kırılmaz mı? Acıdan bir sap menekşenin boynu bu kez dağlar doğursun beni anne. Sen de ılık bir yağmur ol durmadan yağ kanayan yerlerime. Anneler günün kutlu olsun canım annem.
Anneler çiçek gibidir, onları hep mis kokulu yerlerde görebilirsin, senin için her zaman varolduklarını ve seni düşündüklerini bilirsin. Anneler günün kutlu olsun canım anam.
Sana ne kadar teşekkür etsem, biliyorum az olacak. Sen benim hayatımı aydınlatansın, varlığımın sebebisin... Anneler Günün kutlu olsun.
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS