Reyting sonuçları 10 Ekim: Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Dolunay ve Tutsak zirvede kim var?

  1. Ajanda
Reyting sonuçları 10 Ekim: Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Dolunay ve Tutsak zirvede kim var?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Dolunay, Tutsak ve Klavye Delikanlıları yeni bölümlerini diziseverlerle buluşturdukları 10 Ekim'de reyting sonuçlarının kazananı olmaya çalıştı. Aksiyon, dram ve teknoloji türlerini seven dizi tutkunları ilgilendikleri projelerin takibini gerçekleştirdi. Peki, 10 Ekim'de total, AB ve ABC1 sonuçları neler oldu, reytinglerde hangi sıralamalar belirlendi?10 Ekim reyting sonuçları için beklenen açıklama gelirken 3 farklı türün ekrana taşındığı gecede hangi projenin daha fazla tercih edildiği ortaya çıktı.
Kanal D'nin ilgiyle takip edilen dizisi Tutsak'da Bahadır'ın cinayetle ilgili açıklamalarda bulunmak istemesi gündem olmuş Elif ise zorlu bir karar ile karşı karşıya kalmıştı.
Ferit Bey'in evlilik teklifi ile büyük şaşkınlık yaşayan Nazlı, Dolunay'ın son bölümünde zor durumda kalmış ancak basın mensuplarının önünde oldukları için ona karşılık verememişti.
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi son bölümde Hızır Çakırbeyli'nin Servet'i yanına çağırması ve hazırladığı silahla ilgili bilgiler istemesi gündem olmuş saldırı planlarını tamamlayan Hızır'ın hedefindeki isimse ortaya çıkmıştı.
Kızlarının gözleri önünde can verdiğini hatırlatan Meryem ise işlerin yoluna girmesi için Çakırbeyli'den yapması gerekenleri bir an önce yapmasını istedi.
İlk bölümüyle beklediği karşılığı alamayan Klavye Delikanlıları dizisi ise gençlerin hedeflerindeki ismin değiştiği yeni bölümünü 10 Ekim'de ekrana taşıdı.
İşte total sonuçlar ve elde edilen sıralamalar...
AB sonuçları ve puanlamaları...
ABC1 sonuçları ve projelerin elde ettiği sıralamalar...
{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS