Reyting sonuçları 10 Haziran Pazar: Jet Sosyete, Savaşçı, Çocuklar Duymasın ve Survivor reytingleri

Çocuklar Duymasın, Survivor 2018, Savaşçı dizisi ve Jet Sosyete 10 Haziran reyting sonuçları için mücadele etti. Dizilerin sezon finali yaptığı haftada yarışma programları ile diziler arasındaki rekabetin kazananı da merak konusu oldu. Peki, pazar gününde total reyting sonuçları neler oldu ve projelerin reyting sıralaması nasıl şekillendi?10 Haziran reyting sonuçları pazar günü takipçilerinin beğenisine sunulan projeler arasından hangilerinin daha fazla tercih edildiklerini gösterdi.
FOX ekranlarında yayınlanan Savaşçı dizisi sezon finalini ekrana taşırken arkadaşlarını şehit veren tim Kürşat'ı sonsuzluğa uğurladı.
Survivor 2018 adlı yarışma programında ise adadan elenmesi için önerilen isimler netleşti. Haftanın ikinci dokunulmazlığını da kaybeden ünlüler takımı arasında yapılan ada konseyinde Merve, en çok oyu olarak takım arkadaşları tarafından eleme potasına gönderildi. Bu hafta yapılan dokunulmazlık oyunları ve eleme konseylerinin ardından, ünlüler takımından Mustafa Kemal Kurt, Turabi Çamkıran ve Merve Aydın eleme potasına çıktı. Bu üç isimden biri 11 Haziran Pazartesi akşamı yayınlanacak bölümde adaya veda edecek.
Yeni sezonuyla Kanal D ekranlarında takipçileriyle buluşmaya devam eden fenomen dizi Çocuklar Duymasın da sezon finali ile kısa bir ara verdi.
Konakta yaşanan eğlenceli görüntülerin damga vurduğu Jet Sosyete dizisinde komik diyaloglar yaşanmaya devam etti.
İşte 10 Haziran 2018 total reyting sonuçları ve ekranda olan projelerin elde ettikleri sıralamaların bir bölümü...
AB reyting sonuçları ve takipçilerinin karşısında olan projelerin sıralamalarının bir bölümü...
ABC1 reyting sonuçları ve izleyicinin beğenisine sunulan dizilerin elde ettikleri share oranları...
{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS