Reyting sonuçları 11 Haziran Pazartesi: Söz ve Çukur'un sezon finali reytingleri belli oldu

Söz dizisi, Çukur ve Survivor 11 Haziran reyting sonuçları için yarıştı. Pazartesi akşamları büyük bir rekabetin yaşandığı reytinglerde günün kazananı ortaya hangi projenin sezon finalinin daha fazla tercih edildiği belirlendi. İşte pazartesi gününe ait total reyting sonuçları ve dizilerin son bölümlerinde yaşananlar...11 Haziran reyting sonuçları pazartesi günü takipçilerinin karşısında olan yarışma programları ve diziler arasından hangilerinin daha fazla tercih edildiklerini gösterdi.
Yavuz'un ölüp ölmeyeceğinin belli olduğu Söz dizisinin sezon finalinde Bahar'la ilgili kötü haber gelirken kendi cenazesini uzaktan izleyen Yavuz'un yaşadığının ortaya çıkması dizinin takipçilerini sevindirdi.
Çukur dizisinde ise intikam almak isterken zor duruma düşen Yamaç, sopalı adamların saldırısı sonrasında kanlar içerisinde kaldı.
Survivor'da elenen ismin açıklandığı veda konseyinde ünlüler takımından Mustafa Kemal Kurt yarışmadan ayrılan isim oldu.
İşte 11 Haziran 2018 Pazartesi gününe ait total reyting sonuçları ve ekrana gelen projelerin elde ettikleri share oranları...
11 Haziran AB reyting sıralaması ve takipçilerinin karşısında olan dizilerin elde ettikleri puanlamalar...
Pazartesi gününe ait ABC1 reyting sonuçları ve puanlamalar...
{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS