Reyting sonuçları 12 Haziran Salı: Survivor mı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz mı?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Survivor 2018 ve diğer programlar 12 Haziran reyting sonuçları için mücadele etti. Salı akşamları büyük bir rekabetin yaşandığı reytinglerde Kadın ve Ufak Tefek Cinayetler'in sezon finali yapması rekabet oranını azalttı. Peki, ekranda yer alan dizi projelerinin azaldığı ilk haftada 12 Haziran total reyting sonuçları neler oldu ve reyting sıralaması nasıl şekillendi?12 Haziran reyting sonuçları Salı günü ekrana gelen projeler arasından hangilerinin TV izleyicisi tarafından daha fazla tercih edildiğini gösterdi.
EDHO kısaltması ile de bilinen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz sezonun son bölümünü ekrana taşıdığı akşamda dizinin takipçilerini heyecanlandırdı.
Meryem ve Hızır Çakırbeyli'nin boşanma davalarının görüldüğü dizide Hızır'a suikast düzenlemek isteyen kişiler keskin nişancılarla birlikte Çakırbeyli'yi hedefine aldı.
Adaların birleştiği ve oyunların bireysel performansa döndüğü yarışma programında ise Mustafa Kemal Kurt'un vedası sonrasında ilk kez dokunulmazlık oyunu oynandı.
Her yarışmacının kendisi için mücadele ettiği Survivor'da 12 Haziran günü eleme adayları Merve, Hakan ve Sema olarak belirlendi.
İşte 12 Haziran 2018 Salı gününe ait total reyting sonuçları ve ekranda olan projelerin elde ettikleri sıralamaların bir bölümü...
12 Haziran AB reyting sıralaması ve takipçilerinin karşısında olan dizilerin elde ettikleri share oranları...
12 Haziran ABC1 reyting sonuçları ve projelerin sıralamaları...
{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS