Reyting sonuçları 14 Eylül: Ateşböceği AB'de Ver Elini Aşk'ın gerisinde kaldı

  1. Ajanda
Reyting sonuçları 14 Eylül: Ateşböceği AB'de Ver Elini Aşk'ın gerisinde kaldı

Ateşböceği dizisi reyting sonuçlarında bu hafta Kanatsız Kuşlar'ı geçemezken Ver Elini Aşk 14 Eylül'ün kazananı oldu. Dün akşam yeni bölümleriyle ekranda olan projelerde oldukça önemli gelişmeler yaşanırken spor karşılaşmaları da sıralamaya girmeyi başardı. Peki, 14 Eylül'de hangi proje kaç puan aldı ve sıralamaları ne oldu?14 Eylül reyting sonuçlarını merakla bekleyen TV tutkunları için sıralamalar ve puanlar paylaşıldı.
Aslı'nın Barış'ı başka bir kadından kıskanmasının gündem olduğu Ateşböceği dizisinde genç kızın ajanlık konusundaki marifetleri aktarıldı.
Geçtiğimiz haftalarda Aslı'nın işine son vermesi nediyle Barış ve Aslı arasında gerilim yaşanmış bunun üzerine ikili birbirlerinden özür dilemişti.
Barış Buka'yı kıskandığını her fırsatta belli eden Aslı şirket sahibi ile yakınlaştığı esnada aynı tepki de Barış'tan gelmişti.
Kanatsız Kuşlar'da ise Zeynep'e şiddet uygulayan Ahmet, Onur'dan oldukça sert bir cevap aldı. Zeynep'in başına gelenleri sorgulayan Onur, Ahmet'in yanına giderek ondan hesap sordu.
Kanal D'nin sevilen dizisi Ver Elini Aşk ise bu hafta AB sonuçlarında zirvede yer alarak büyük bir çıkış kaydetti.
UEFA Avrupa Ligi'ndeki Başakşehir Ludogorets karşılaşması ise ABC1'de ilk sırada yer alarak büyük bir sürpriz yaptı.
İşte AB sonuçları ve sıralamaları...
ABC1 puanlamaları ve projelerin sıralamaları...
{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS