Reyting sonuçları 16 Nisan: Söz, Çukur, Siyah Beyaz Aşk, Survivor ve Yasak Elma reytingleri

Yasak Elma, Söz dizisi, Survivor 2018, Çukur, Siyah Beyaz Aşk ve 8. Gün reyting sonuçları 16 Nisan günü ekrana gelen projelerin elde ettiği sıralamaları gösterdi. Her pazartesi büyük bir rekabetin yaşandığı reytinglerde yine kıyasıya mücadele yaşandı. Peki, haftanın ilk gününde reyting sıralaması nasıl şekillendi ve total reyting sonuçları neler oldu?17 Nisan reyting sonuçları yeni haftanın ilk gününde elde edilen sıralamaları gösterirken pazartesi akşamı ekranda olan projelerde beklenmedik gelişmeler yaşandı.
Söz dizisi son bölümüyle Bahar ve Yavuz arasındaki soğukluğun giderek eriyeceğini gösterirken Yavuz arkadaşlarıyla birlikte atacakları adımları paylaştı.
Çukur dizisi son bölümüyle iyileşen Sultan Ana'nın mahalleye geri döndüğünü gösterdi. Kendisini bu duruma düşürenlerin cezasının verilmesini isteyen Sultan Ana, Yamaç'ı oldukça zor durumda bıraktı.
Survivor 2018 adlı yarışma programında ise eleme heyecanı yaşanırken adaya bu hafta adadan gönderilen son isim Cumali oldu.
Siyah Beyaz Aşk dizisinin son bölümünde ise Aslı'ya yönelik sözlerini hatırlayan Ferhat silahını kullanmamak için kendisiyle mücadele verdi.
16 Nisan reyting sonuçları ve share oranlarının bir bölümü...
16 Nisan 2018 AB reyting sonuçları ve sıralamaların bir bölümü...
ABC1 reyting sıralaması ve sonuçların bir bölümü...
{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS