Reyting sonuçları 5 Haziran Salı: EDHO, Ufak Tefek Cinayetler ve Kadın reytingleri

Kadın dizisi, Survivor, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ve Ufak Tefek Cinayetler 5 Haziran reyting sonuçları için mücadele etti. Her salı günü büyük bir rekabetin yaşandığı reytinglerde günün kazananı sabah saatlerinde açıklanırken 2 dizi sezon finalini ekrana taşıdı. İşte salı akşamına ait total reyting sonuçları ve ekranda olan projelerin elde ettikleri reyting sıralaması...5 Haziran reyting sonuçları salı günü hangi projelerin TV izleyicisi tarafından daha fazla tercih edildiklerini gösterdi.
Sezon finalini ekrana taşıyan Ufak Tefek Cinayetler dizisinde Merve ile Taylan arasında yaşanan boğuşma diziye damga vururken Serhan, Merve'nin Oya'yı yanan aracın içerisinde ölüme terk ettiğini öğrendi.
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde ise Hızır ile eşi arasında yaşanan soğukluk devam ederken CIA'in planı Hızır'ı çileden çıkardı.
Sarp ve oğlunun karşılaştığı Kadın dizisi sezon finali ile takipçilerini ekrana kilitledi. Sarp'a "Baba" diye seslenen küçük çocuk dizideki tüm dengeleri değiştirdi.
Bil Bakalım adlı oyunun damga vurduğu Survivor 2018 adlı yarışma programında ise eğlence dolu dakikalar yaşandı.
İşte 5 Haziran 2018 total reyting sonuçları ve ekranda olan projelerin elde ettikleri reyting sıralamalarının bir bölümü...
AB reyting sonuçları ve ekranda olan projelerin elde ettikleri share oranlarının bir bölümü...
ABC1 reyting sıralaması ve dizilerin elde ettikleri share oranlarının bir bölümü...
{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS