Reyting sonuçları 7 Haziran Perşembe: Vatanım Sensin, Survivor, Avlu ve Bizim Hikaye reytingleri

Vatanım Sensin, Survivor 2018, Avlu dizisi ve Bizim Hikaye 7 Haziran reyting sonuçları için yarıştı. Perşembe akşamları takipçilerinin karşısında olan üç diziden ikisi sezon finallerini ekrana taşırken Vatanım Sensin ise son kez izleyicinin beğenisine sunuldu. Peki, yeni haftada total reyting sonuçları neler oldu ve projelerin reyting sıralaması nasıl şekillendi?7 Haziran 2018 reyting sonuçları perşembe günü ekranda olan projelerin hangilerinin daha fazla tercih edildiklerini gösterdi.
Kanal D ekranlarının başarılı dizisi Vatanım Sensin son kez takipçilerinin karşısında olduğu haftada Cevdet ile Azize'nin zorlu mücadelesini ekrana taşıdı.
Kızı Ecem'in katilini bulmak için büyük çaba sarf eden Deniz ise Avlu son bölümde herkesi şaşırtarak Kudret'le bire bir yüzleşti ve intikamını aldı.
Bizim Hikaye'nin sezon finalinde Savaş'ın karsının ortaya çıkması hapse girmek üzere olan Filiz'in tamamen yıkılmasına neden oldu.
Survivor son bölümde ise gönüllüler takımı yarışmacılarından Hakan ve Anıl arasında yaşanan kavga programa damga vurdu. İkilinin gergin anları takım arkadaşlarını da etkiledi.
İşte 7 Haziran 2018 total reyting sonuçları ve ekranda olan projelerin elde ettikleri sonuçların bir bölümü...
7 Haziran AB reyting sıralaması ve takipçilerinin karşısında olan dizilerin elde ettikleri share oranları...
ABC1 reyting sonuçları ve takipçilerinin beğenisine sunulan dizilerin sıralamaları....
{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS