Sen Anlat Karadeniz 21. yeni bölüm fragmanı ne zaman ekranda olacak?

Sen Anlat Karadeniz 21. yeni bölüm fragmanı ne zaman ekranda olacak?

Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm fragmanı Tahir'in artan baskılar sonrasında nasıl bir karar vereceğini gösterecek. Vedat’ın başına açtığı belalardan kurtulmak için Rusya’ya kaçma planını çevresindekilerle paylaşan Tahir bu teklifiyle beklenmedik cevaplar olacak. Öte yandan Mercan’ı tehdit eden Vedat, Sen Anlat Karadeniz son bölümde kötü planlarını devam ettirirken Tahir ve Nefes'i ayırmak içinde elinden geleni yapacak.

Sen Anlat Karadeniz fragman videosu için geri sayım devam ediyor. Son bölümde Vedat nikah masasına oturmadan önce Mercan’la ilgili tehditlerini yapmaya devam etmişti. Sen Anlat Karadeniz dizisinde yeni bölüm fragmanının ise pazar günü yayınlanması bekleniyor.

SEN ANLAT KARADENİZ FRAGMAN VİDEOSU

SEN ANLAT KADENİZ YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Geri dönüşü olmayan yola girilmiştir bir kere. Tahir, canını hiçe sayıp itirafı Mithat'a vermiştir. Vedat'ın da Nefes'i ihbar etmesi an meselesidir artık. Tahir'in, Nefes ve çocuklarla olabilmesinin tek yolu kalmıştır. Karadeniz'den gitmek… Tahir'in deli hamlesi, Kaleli Konağı'na kor gibi düşmüştür. Tahir'in, kendisine haber vermeden, hayatını sonsuza kadar değiştirecek kararlar almasına sinirlenen Nefes bir yanda, ailesi dağılmasın diye her fedakarlığı yapan Mustafa diğer yanda Tahir'e karşı çıkarlar. Onu destekleyen tek kişi, Nazar konusunda hala canı acıyan Murat'tan başkası değildir. Velayet zaferinin keyfini süren Vedat, Kalelilere ikinci darbeyi indirmek için Nazar'la evlilik hazırlığındadır. Bilmediği şeyse mutluluk dakikalarının sayılı olduğudur, herkes için son başlamıştır artık. Kaybedecek hiçbir şeyi kalmayan Vedat'ın öfkesi kimleri yakacaktır? Tahir ve Nefes, Karadeniz'den sonsuza kadar kopacaklar mıdır?

SEN ANLAT KARADENİZ SON BÖLÜMDE NELER YAŞANMIŞTI?

Tahir çocuklarla eve gelince, Kaleli Konağı şenlenir. Yiğit'e kavuşan Nefes onun mutluluğunu yaşarken, bir yandan da kızı olduğunu bilmediği Ceylan'la çok tatlı bir ilişki kurmaya başlar. Cümbür cemaat çaylığa gidince, tüm problemlerini unutur, güzel bir hafta sonu yaşarlar. Kaleliler için her şey iyiye gidiyor gibi görünmektedir. Ancak Deli Tahir'in, canını hiçe sayıp, çocuklarıyla Nefes'i kavuşturmasına engel olamayan Vedat, Mercan'ın da uyanmasıyla hiç olmadığı kadar köşeye sıkışmış, hiç olmadığı kadar tehlikelidir.Köşeye sıkışmış bir Vedat ne kadar ileri gidebilir? Sonunda sabrı taşan Tahir, ne kadar delirebilir? Herkesin hayatını sonsuza kadar değiştirecek büyük restleşme nedir?

 

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS