13. bölüm fragmanı Savaşçı 12. bölümün ardından neden yayınlanmadı

  1. Ajanda
13. bölüm fragmanı Savaşçı 12. bölümün ardından neden yayınlanmadı
13. bölüm fragmanı Savaşçı 12. bölümün ardından neden yayınlanmadı

Pazar günleri ekranda olan Savaşçı'nın yeni bölüm fragmanı dizinin takipçileri tarafından merak konusu oldu. Operasyona öncesi askerleri ile bir araya gelen Kağan, yemin edilmesinin isterken emrindeki askerlerin hazır olması talebinde bulundu. Yüzbaşının isteği doğrultusunda gerçekleştirilecek törenin ardından helikoptere binen bordo bereli tim operasyon için havalanacak.

Savaşçı yeni sezonda hızlı bir başlangıç yaparken üst üste operasyonlar ve gelen acı haberler diziye damga vurdu. Öte yandan önceki bölümün tanıtım videosunun yayınlanmasıyla birlikte Üsteğmen Burak ile Yüzbaşı Kağan arasında geçen diyalogların gündem olacağı ortaya çıktı. İşte sevilen dizinin 17 Eylül’deki yeni bölümünün fragmanı…

12. BÖLÜM ÖZETİ

Teröristlerle girdikleri mücadele önceleri aileleriyle konuşan Kılıç Timi, Yüzbaşı Kağan komutasında operasyonlara başlayacak. Birliğe düzenlenen gece yarısı baskınıyla yaralanan askerler tedavi altına alınırken gelecek bölümde dizinin takipçilerine bir acı haber daha verilecek. Yakınlarıyla birlikte telefonda konuştuğu esnada baskın yiyen birlikte yer alan Kağan telefonu bırakarak baskına cevap vermeye koşacak. Baskın esnasında teröristlere anında karşılık veren tim yine de bir askerlerini kaybedecek. Aralarından birini daha kaybetmenin üzüntüsünü yaşayan Yüzbaşı Kağan ise intikam yeminleri etmeye başlayacak.

DİZİNİN KONUSU NE?

Özel Kuvvetler Komutanlığı’na, kamuoyunda bilinen adıyla “Bordo Bereliler”e mensup bir timin destansı hikayesini anlatan dizi, bir dönem Bordo Bereliler’in seçkin birliklerinden olan ünlü Kılıç Timi, komutanları Albay Halil İbrahim Kopuz (Murat Serezli) ve Yüzbaşı Kağan Bozok’un (Berk Oktay) hapisten çıkıp tekrar timi toplamaları ve göreve dönüşleriyle başlar.

 

Üstün beceri, görev duygusu ve sonsuz vatan sevgisiyle Kılıç Timi, ülkenin ihtiyaç duyduğu her noktada görev alacak, Türkiye’nin sıkılmış yumruğu, bükülmez bileği olacaktır. Aşklarını, özlemlerini, yaşadıkları türlü zorlukları omuzlarında taşıyan bu genç adamlar, kendilerini adadıkları vatan için her şeylerini fedaya hazırdırlar. Çünkü onlar için “Söz konusu vatansa, gerisi teferruattır...”

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS