18. bölüm fragmanı Savaşçı 17. bölüm sonrası izleyiciyle buluştu mu?

18. bölüm fragmanı Savaşçı 17. bölüm sonrası izleyiciyle buluştu mu?

Savaşçı dizisi yeni bölüm fragmanı Astsubay Turan'ın defnedilmesiyle birlikte merak konusu olmaya devam ediyor. Geçtiğimiz hafta ekrana gelen bölümde kurulan pusu sonrası ağır yara alan Turan Astsubay’ın şehit olduğu görüntüler büyük ilgi uyandırmıştı. Timi için kendi canını feda eden Turan’ın intikamını almaya ant içen Yüzbaşı Kağan ise Savaşçı’nın 22 Ekim Pazar günü yayınlanan bölümünde duygusal bir konuşma yapmıştı

Savaşçı son bölümde yapılan fedakarlığı unutmayacaklarını ifade eden Yüzbaşı Kağan oldukça sert ifadeler kullanmıştı. Şehit asker için cenaze töreninin düzenlenmesinin ardından timi toplayarak oldukça önemli bir konuşma yapan Kağan, “Kılıç Timi geride adam bırakmaz” diyerek yeni bir sürecin başlayacağını açıklamıştı. İşte Savaşçı dizisinde dün akşam yayınlanan bölümde yaşananların aktarıldığı tanıtım videosu… Dizinin gelecek bölümünün tanıtım videosun ise çarşamba günü yayınlanması bekleniyor.


SAVAŞÇI 17. BÖLÜM ÖZETİ


Yayıncı kuruluştan dizinin 22 Ekim Pazar günü ekranda olacak bölümüyle ilgili yapılan açıklama ise şöyle; Suriye’de teröristlerin elinden kurtardıkları Türkmen kadınlar ve çocuklarla Türkiye sınırına ilerleyen Kılıç Timi, Yüzbaşı Kağan’a gelen acil habere dikkat kesilir. Başçavuş Turan da, el bombasının pimini çekerek kendini öldürmeye çalışan terör mağduru Türkmen kızını, canı pahasına durdurmaya çalışır.  Ankara’da Kılıç Timi’ni bekleyen büyük tehlikeye rağmen Turan, yaptığı planla herkesi şaşırtır.


Temo ise, Kopuz Albay ve Pia’nın karşısına çıkarak gerilimin tırmanmasına sebep olur. En az babası kadar acımasız ve tehlikeli bir terörist olan Temo, hedefindeki Albay Kopuz ve Kılıç Timi için kalleşçe planlarını devreye sokar.  Diğer taraftan Doktor ve Rojda cephesindeki beklenmedik gelişmeler, olayların seyrini sürpriz bir şekilde değiştirir.GEÇTİĞİMİZ HAFTA NELER YAŞANMIŞTI?


Her bölümünde farklı bir operasyonun gerçekleştirildiği dizide Kılıç Timi silahları teröristlere bırakmamak için büyük mücadele vermiş ve son mermisine kadar savaşmıştı. Verdiği sözü tutamayacağını düşünen Albay Kopuz ise intiharın eşiğine gelmiş ve silahıyla birlikte uzun süre baş başa kalmıştı. Kurtuluş Savaşı’ndaki Albay Reşat Çiğiltepe’nin hatırasının yeniden hatırlatıldığı dizide oldukça önemli gelişmeler yaşanmıştı. Zorlu mücadele sonrasında silahları teslim etmeyen timden acı haber ise son dakikalarda gelmişti.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS