Reyting sonuçları Sen Anlat Karadeniz dizisinin 7 Mart Çarşamba günü sıralamasını gösterdi

  1. Ajanda
Reyting sonuçları Sen Anlat Karadeniz dizisinin 7 Mart Çarşamba günü sıralamasını gösterdi
Reyting sonuçları Sen Anlat Karadeniz dizisinin 7 Mart Çarşamba günü sıralamasını gösterdi

Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm fragmanı ve reyting sonuçları bu hafta da merak konusu oldu. Çocuğuna kavuşmasının ardından bölgeden uzaklaşmaya çalışacak olan Nefes’e denizde yolculuğa çıktıkları esnada Tahir’den önlemli bir isten gelecek. “Gitme, kal” diyerek Nefes’in kendilerini terk etmemesini isteyen Tahir, Sen Anlat Karadeniz 7. bölüme damga vuracak.

Sen Anlat Karadeniz genç kadının Tahir'den aldığı itiraflar kendisini hayrete düşürdü.  Nefes’in kendisiyle evlenmeyi kabul etmesi halinde çocuğu gösterebileceğini ifade eden Vedat, Nefes’i çaresiz bırakmıştı. İşte yeni haftada Sen Anlat Karadeniz dizisinde yaşanacaklar ve gelecek bölümün tanıtımı…

SEN ANLAT KARADENİZ REYTİNG SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ... 

SEN ANLAT KARADENİZ FRAGMAN VİDEOSU VE 7. BÖLÜM ÖZETİ

Tahir ve Nefes’in kendilerine yeni bir yaşam çizmeye çalışması bu haftaki bölüme damga vuracak. Nefes’in kaptanlığında denize açılan Tahir ve küçük çocuk eğlenceli dakikalar geçirecek. Nefes’e “Gitme, kal” diyerek bölgeden ayrılmamasını söyleyen Tahir, duygularını belli etmeye devam edecek. Mercan’ın fenalaşarak hastaneye kaldırılması ise işleri tamamen karıştıracak. Mercan’ın sağlık durumundan Nefes’i ve Tahir’i sorumlu tutan kişilerse genç kadına saldırmaya çalışacak. Bölgeden uzaklaşmaya çalışan ikili karşısında eline silah alan kişileri bulacak.

SEN ANLAT KARADENİZ 7. BÖLÜM İZLE

SAK (SEN ANLAT KARADENİZ) DİZİSİ 7 MART ÖZETİ

Yayıncı kuruluşun bu hafta izleyiciyle buluşturacağı bölümle ilgili yaptığı açıklama şöyle; Tahir ve Nefes, kalpleri Yiğit'te birleşmiş şekilde, tek vücut onun izini sürerler ve bulurlar. Karadeniz de Yiğit için birleşir. Asiye bir yandan Mustafa'ya hayatı zehir eder, bir yandan da herkese Vedat'ın zulmünü anlatır. Gerçekleri öğrenen herkes Vedat'a cephe almaya başlar. Vedat sıkıştığı bu durumun üstesinden gelmek için Dağdevirenleri kendi safına çeker. Babasıyla sevdiği arasında kalan Mercan ise, Tahir'i çok zor bir duruma düşürür ve ondan asla yapamayacağı bir şey ister. Yiğit'in kayboluşu, Nefes'in geçmişte yaşadığı zulmün anılarını ateşler ve Nefes kâbuslarla boğuşmaya başlar. Tahir onu Vedat'tan korur ama kâbuslar karşısında çok çaresiz kalır. Bir yandan Nefes'e yardım edememenin çaresizliği, bir yandan artık kendinden bile saklayamadığı sevdası, bir yanda Mercan'a verdiği sözün ağırlığı, bir yanda ailesi. Deli Tahir'i içine düştüğü büyük çıkmazdan Osman Hoca'nın bilgelik dolu rehberliği kurtarır. Ancak, Vedat'ın zindanından kaçan Nefes'i, şimdi de dar kafaların zindanı beklemektedir.

 

 

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS