9. bölüm fragmanı Sen Anlat Karadeniz 8. bölüm sonrasında izleyicinin karşısına çıktı!

  1. Ajanda
9. bölüm fragmanı Sen Anlat Karadeniz 8. bölüm sonrasında izleyicinin karşısına çıktı!
9. bölüm fragmanı Sen Anlat Karadeniz 8. bölüm sonrasında izleyicinin karşısına çıktı!

Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm fragmanı Tahir'in Nefes'ten uzak durmasını isteyen kişilerin sayısında artış olacağını gösterdi. Nefes'in kendilerine yönelik uyum sağlayamayacağını düşünen aileler onun hakkında olumsuz düşüncelerine devam etmişti. Tahir'in kendisinden uzaklaştığını düşünen Nefes, Sen Anlat Karadeniz 9. bölümde onunla konuşmak isteyecek.

Sen Anlat Karadeniz son bölümde şiddet görmeye devam eden Nefes, Tahir'le olan durumunun her geçen gün kötüye gittiğinin farkına varmıştı. Her fırsatta buluşan Nefes ile Tahir bu kez yüksek sesle yaptıkları konuşmanın başkaları tarafından duyulmasına engel olamayacak. İşte yeni haftada Sen Anlat Karadeniz dizisinde yaşanacaklar ve 21Mart’taki bölümün tanıtım videosu…

SEN ANLAT KARADENİZ FRAGMAN VİDEOSU VE 8. BÖLÜM ÖZETİ

Her bölümde heyecanlı anlar yaşatan SAK dizisi bu kez Tahir ve Nefes’ten gelen kötü haberle üzecek. Kızının kaçırılması nedeniyle Vedat’a mahkum olan Nefes, istediği adımları bir türlü atamayacak. Asiye ise Tahir’e silah çekildiğini herkesin önünde açıklayacak. Tahir ile Nefes için başlayan tehlikeli sürecin herkesi etkileyeceği haftada küçük kızın bulunup bulunamayacağı ise ortaya çıkacak. Peki, sırları ortaya çıkan ikili neler yapacak?

SAK DİZİSİ (SEN ANLAT KARADENİZ) 14 MART ÖZETİ

Yeni haftada takipçilerinin karşısında olacak olan dizi ile ilgili yapılan özet açıklaması ise şöyle; Nazar'ın onlara sıktığı mermi, Tahir'i yaralamasa da kalbinden vurur. Nefes'in merminin önüne atlaması, bizim deli uşağı iyice dellendirir. Bütün sülaleyi ayağa diker ve Mercan'ın intihar girişimiyle çalkalanan Karadeniz'in Nefes'e kucak açması için tedbirler alır. Ama bu tedbirlerden bir tanesi, hem Tahir'in hem Nefes'in canını çok yakacaktır. Asiye var gücüyle Nefes'in ve Yiğit'in Karadeniz'e yerleşmesi için uğraşırken, Mustafa bir yandan kardeşine karşı duyduğu suçlulukla, bir yandan da yeni kurulan Sayar-Dağdeviren ittifakının sonuçlarıyla baş etmeye çalışmaktadır. Tüm bu dertlerin arasında, Tahir'e vermek zorunda kaldığı bir söz, Mustafa'nın vicdan yükünü çok ama çok ağırlaştırır. Vedat ise, bir yandan Kalelileri batırmak için uğraşırken, bir yandan ablası Mercan'ın intihara kalkışmasının öfkesiyle yanan Nazar'a gözünü diker. Karısını ve oğlunu geri alabilmek için her fırsatı kullanmakta, Nefes'in üstüne tüm ağır silahlarıyla gitmektedir. Nefes bir yandan eski hapis hayatının yaralarını sarmaya çalışıp bir yandan yeni özgür hayatını inşa ederken, acaba fedakarlığı, onu Vedat'a götüren zaafı mı olacaktır?

 

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS