Şener Özbayraklı ile nişanlanan Şilan Makal kimdir, kaç yaşında?

Şener Özbayraklı ile nişanlanan Şilan Makal kimdir, kaç yaşında?

Şilan Makal, Galatasaraylı futbolcu Şener Özbayraklı ile nişanlanmasının ardından hem magazin hem de spor basının gündeminde üst sıralarda yer aldı. Oyunculuk yapan Makal, şimdiye kadar birçok önemli projede yer almıştı. Peki, Şilan Makal kimdir, kaç yaşında ve nereli?

Şilan Makal’ın hayatı oyuncunun takipçileri tarafından araştırılmaya devam ediyor. Kısa süre önce Galatasaray’da top koşturan Şener Özbayraklı ile nişanlanan Makal, ilk olarak moda yarışması ile popülerlik kazanmıştı. Peki, Şilan Makal kimdir, kaç yaşında ve nereli?


ŞİLAN MAKAL KİMDİR?


Adını katıldığı moda yarışmasıyla duyuran Şilan Makal, 1993 yılında dünyaya geldi. Aslen Artvin-Borçkalı. Eğitimini Beykent Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Tarih Bölümü’nde tamamladı. Oyuncu olmak için Tuğçe Yıldırım’dan Uygulamalı Oyunculuk Eğitimi alan Makal, Murat Dalkılıç'ın, 'Aşınayız' isimli parçasının klibinde oynadıktan sonra Show Tv’de yayınlanan; başrolü Jessica May Drociunas ve Tolga Mendi’nin paylaştığı Yeni Gelin dizisinin kadrosuna dahil oldu. Galatasaraylı futbolcu Şener Özbayraklı ile 2015 yılından bu yana birlikte.


ŞİLAN MAKAL VE ŞENER ÖZBAYRAKLI NİŞANLANDI

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS